Aha,jestli to dobře chápu tak ty(kterej si knihu přečet)na film nepůjdeš,kvůli těm,který knihu nepřečetli,aby si nezkazili názor na PP.Nebo se bojíš že jsis trpaslíky a elfy představoval jinak,ale jdi a znovu se nad tim zamysli.
No nevim jak vi ale já na film nepudu ani kdy by mě tam táhli hudba a obrázky se dají překousnout ale film ne každý rači pude do kina než abi si přečet moc nádhernou knihu a taky vyškrtnout Bombadila to je hřích ale filmem si nenechám kazit představu o elfvech a trpaslících
Přesněji Fantasy Planet vykradla můj a Jeremiův web a udělal z nich vlastní. Mají kvalitní hosting, rozjeli obrovskou reklamní kampaň v Billboardu a v různých fórech.
Ale nic se nebojte! Tyto stránky přežijí! Chystá se nový design, přesun na lepší databázi (už to snad nebude padat), nové sekce, spolupráce s novými weby, soutěž a vůbec je toho hodně! Tak se těště!
Ahoj lidi, Tolkien je úplně nejlepší autor a na tom se nic nezmění. Nicméně jsem se chtěl zeptat, jak stáhnout ukázky z filmu přes Download accelerator.Jde to jenom pres ulozeni cile. Nevim jak na to.
Arwen a bojovat_?????? no to snad ne!!!!
Jedine titulky!!!!!!
Bohuzel budeme muset prekousnout nějaké scénáristické úpravy, ale pokud je pravdy všechno co jsem četl v předchozích komentářích tak se máme
'na co těšit'. Doufám že se pan režisér nepokusil natočit nějakej holywoodskej fantasy akční film stylu xena , herkules.... ( až tak blbé třeby ne, al eněco na ten způsob )a je jedno do jakého trikového celofánu to zabalí.
Zárec
No obrázky vypadaji úžasně, uvidíme jak dopadne film. Každopádně jsem zaslechla, že Arwen půjde s výpravou a bude bojovat.... Toho dabingu se taky bojím, ale určitě se najdou místa kde to budou dávat v původním znění :o) A hlavně už se nemůžu dočkat...
27.1. 2009 Pokud o tom náhodou ještě nevíte, tak 28. května bude v Praze zahrána Symfonie Pán prstenů! Detaily najdete a lístky můžete objednávat ZDE 9.4. 2008 Na adrese www.lotrcon.cz najdete pozvánku na letošní LOTRcon ve dnech 27.6 - 29.6 2008, pásma na téma nejen Pán prstenů jako součásti Festivalu Fantazize. 5.3. 2007 Máte radi fantasy a sci-fi? Baví Vás história Slovanov? Ste blázni do mangy a anime? Alebo si chcete len prísť vyskúšať DDR či Sing Star ? Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali pozitívne, potom niet lepšej voľby ako navštíviť Slavcon 2007. Pestrý trojdňový program len za 200 Sk v predpredaji a za 250 Sk na mieste. Pre bližsie informácie navštívte stránku www.slavcon.arda.sk, kde sa môžete priamo zaregistrovať. (akci pořádá Spoločenstvo Tolkiena, kon 15.11. 2005 Dne 17.11.2005 od 14h se v sále HAMU uskuteční koncert Pražského Filmového Orchestru (viz. malá recenze). I tentokrát je krom hudby J. Williamse připravena The Lord of the Rings Trilogy Howarda Shorea. Více informací na stránkách PFO 10.1. 2005 Palace Cinemas Slovanský dům mají na programu maraton všech rozšířených verzí Pána prstenů. Bohužel startuje o půlnoci z 18. na 19. ledna (úterý na středu), což při dvanácti hodinách filmu není dvakrát ideální čas. Tohle rozhodně není poslední příležitost, takže se nemusíte snažit zlikvidovat v takto nelidský termín a v klidu můžete počkat. A nebo zajít jen na rozšířený Návrat krále...