Úvodní stránka
TolkienCon 2023 >>
Články, zprávy (566)
Nejnovější fotografie
Vaše recenze (482)
Základní informace
Obsazení - herci
Archiv fotografií
Ukázky a další videa
Místa ve filmu
Hudba
Poradna (50)
Výuka elfštiny
Něco ke stažení
Temné zvěsti
Diskusní fórum
Názory, úvahy
Komentáře k filmu
Adresář LOTRů (620)
Bannery webu
WebRing
Odkazy

Kdo jsem já ...
Fantasy novinky
Bazar knih Tip!
Autoři a díla
Povídky,recenze
Fantasy galerie
Fantasy odkazník
On-line chat
Testy a ankety
Filmy a seriály
Hudba
Počítačové hry
Download

Do oblíbených
WAP verze (info)
Výchozí stránka

Kontaktní mail:
Cerovsky@jcsoft.cz

Zde může být
VAŠE reklama !


Filmy online
CSFD.SK
Trailerzone
Pevnost
UNREAL EDITOR
Gameplanet
Abarin DrD
SFK Palantír
Další weby...

Stránky si právě
prohlíží 1133 lidí

Celkem návštěvníků
12174773

English version here


[ <<< Další článek ] [ Všechny články ] [ Předchozí článek >>> ]

Belcarnen
17.5. 2005
Koncert hudby nejen z Pána prstenů; 1.6.2005 doplněnou o malou `recenzi` na koncertVerze pro tisk

Koncert filmové hudby - malá "recenze"

Tak máme po koncertě a možnosti slyšet několik skladeb z Pána prstenů a především Star Wars na živém koncertu. Musím říct, že šlo o velice příjemný zážitek. Sál Martinů o kapacitě 200 sedících lidí doslova praskal ve švech a už prakticky nebylo ani kde stát. Doufám, že příště se podaří sehnat ještě větší prostory. Na Rudolfinum to zatím není, ale nějakých 400 míst by bylo rozumné minimum... pro začátek. Orchestr pod vedením Jiřího Korynty předvedl obdivuhodný výkon. Na těleso, které spolu hraje zhruba půl roku, je to skoro neuvěřitelné. A touha mistra dirigenty pošoupnout všechny někam dál je očividná.

Jako fanoušek Pána prstenů jsem si úvod koncertu, který byl právě ve znamení hudby z této trilogie, rozhodně užil. Oproti Star Wars v druhé polovině je technické provedení Shoreových skladeb o řád horší a je jasně vidět, že není tolik secvičeno jako díla od Williamse. Aranžmá částí ze Dvou věží mi přijde dost mimo, v tichých a takových "jemných" pasážích orchestr dost ujížděl, bubínek v pozadí byl zbytečně hlasitý... ale čert to vem :-) Pokud mohu radu... tu slečnu na prvních houslích si dobře hlídejte, je fantastická! Obecně smyčce jsou velmi dobré. Kontrabasy skvělé. Při úvodních vteřinách koncertu mi naskočila husí kůže a "byl jsem doma", moc pěkné. Vůbec celé Společenstvo je asi nejlépe sehrané z celé části. Doufám, že se orchestr bude nácviku Pána prstenů v budoucnu dále věnovat a poslechnu si je ještě jednou.

Před sérií hudby od Johna Williamse následovala hudební vložka hosta Bohuše Matuše. Orchestr na pozadí hral moc pěkně, Bohuš Matuš "odzpíval" dvě záležitost a v podstatě působil jako taková výplň ve stylu "předtím to bylo fajn a cokoliv po tomhle bude rozhodně skvělé" :-) Takže jeho účast prostě moc nechápu a byla dle mého názoru zbytečná. Klidně bych si místo toho dal dvě nějaké kratší klasické skladby, třeba ani ne filmové.

No a to už se dostáváme k hudbě Williamsově. Jestli si člověk v prvních částech mohl říkat "jsou to z velké části ještě skoro děti" a "hrají spolu jen pár měsíců", tak v druhé části to neplatilo. Orchestr zde předvědl skutečně špičkový profesionální výkon. Očekával jsem, že Williamsova část (hrána a cvičena určitě déle, dirigent fanoušek...) bude výrazně lepší, ale ten kvalitativní skok byl obrovský. Highlights z Jurassic Parku jsou pro mne, pokud pominu Imperial March, o kterém bude řeč pozdějí, bezesporu vrcholem večera. Až bude orchestr hrát příště, tohle bych rozhodně nevynechával! Po ještěrkách následovala krátká varianta znělky Star Wars a několik útržků z Epizody I. Poměrně hodně fajn. A pak už hlavní titulky znovu, ale tentokrát v plné síle a kompletní. A nezastavitelný potlesk sálu na jejich konci, ač se jej dirigent snažil hrozně roztomile uklidnit a dohrát více skladeb v celku :-) Nepodařilo se. Leia's Theme je moc pěkné a sál se dostával do stále větší euforie. Kterou, dle očekávání, finálně rozdmýchal imperiální pochod. Orchestr se do toho opřel a v ten moment určitě nebyl v sále nikdo, kdo by o jejich schopnostech pochyboval. Jestli bude Williams něčím nesmrtelný, tak tímhle pochodem. A pokud si budete broukat něco po cestě z koncertu domů, tak.. ale to bych se opakoval. Nádhera! Po pochodu následovalo Yodovo téma a závěrečné fanfáry trůního sálu z Epizody IV. Obrovský potlesk a přídavek ve formě hudby, kterou jsem nedokázal přesně zařadit, ale každopádně byla skvělá (podle všeho šlo o Badeltovu hudbu k Pirátům z Karibiku). Další obrovský potlesk. A na úplný závěr znovu imperiální pochod, tentokrát s přídavkem na jedné straně očividné únavy orchestru, ale na druhé adrenalinu v jejich krvi. Bylo to hodně "živé", procítěné a jsem si skoro jist, že v tenhle moment hrál orchestr pro svého "Lorda Vadera" s taktovkou :-)

Děkuji za moc příjemný hudební zážitek. May the force be with you... May it be a light for you in dark places, when all other lights go out ;-)Koncert hudby nejen z Pána prstenů
Asi každý fanoušek filmové trilogie po shlédnutí bonusů k rozšířené verzi filmu zalitoval, že Česká republika není mezi místky, kde bude koncertovat Howard Shore se svojí Lord of The Rings Symphony. Malou náplastí na tuto nespravedlnost se může stát Pražský filmový orchestr pod taktovkou dirigenta Jiřího Korynty. Jedná se sice o jeden z prvních koncertů, ale podle všeho se tomuhle tělesu začíná dařit. Na stránkách http://www.pfo.kvalitne.cz najdete krom fotografií i hudební ukázky. V případě Pána prstenů jde spíše o zkoušky, ale najdete tam i záznam z živého koncertu jiných skladeb. A musím říct, že to zní zatraceně dobře!

Dirigent Jiří Korynta sám hraje na několik hudebních nástrojů. Již od tří let hrál na housle. Učil se též hře na flétnu, trubku, violu a další nástroje. Po ukončení 9. třídy byl dokonce zapsán do Guinessovy knihy rekordů jako hráč na nejvíce hudebních nástrojů (33). Studoval mimo jiné jak na Ježkově, tak i na Státní konzervatoři. Spolupracoval s řadou významných orchestrů jak u nás, tak i v zahraničí. Za zmínku stojí například Česká filharmonie, Plzeňská filharmonie, Virtuosi di Praga, Český symfonický orchestr, Pražský studentský orchestr, ale třeba i legendární Londýnský symfonický orchestr. Kromě toho hrál na celoevropském festivalu Young Euro Classic. V roce 1999 byl jedním ze zakládajících členů Magnum jazz bigbandu. Na webu filmového orchestru píše: "Williams mi přímo učaroval, a tak bylo naprosto jasné, jaké budou mé životní cíle. V roce 2003/2004 jsem začal mezi svými přáteli a kolegy rozšiřovat myšlenku filmového orchestru. K mému překvapení jsem se setkal s velkým zájmem. Tento rok byl pro mě velice těžký, protože to byl pro mě maturitní rok. Já jsem si však našel čas (pomalu, ale jistě) dávat orchestr dohromady. První problém byly noty. Velice dlouho jsem sháněl společnost, která by mi tyto noty dokázala sehnat. Dlouho byla tato snaha velice marná, až jsem objevil stránky amerického prodejce not. Skvěle! Chtěl jsem však zkusit, jestli se nedají objednat přes českou firmu. Nakonec jsem objevil na hudebním veletrhu společnost, která tuto možnost měla. Po dlouhém projednávání a nekonečném čekání noty z Ameriky přišly. První objednanou partituru jsem zakoupil 25.9.2004. Když jsem měl noty, začal jsem vyvěšovat po hudebních školách inzerát o příjmu členů do orchestru. Telefon v jednom kuse zvonil a lidí bylo víc a víc. Hlásili se hráči ze ZUŠ, z konzervatoří, akademií a mnoho dalších. Nyní byl orchestr, noty, ale nebyl oficiálně dojednán sál. Po dlouhém dojednávání se mi povedlo zajistit sál na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Též se povedlo domluvit první zkoušku, která se uskutečnila 2. 11. 2004. První skladby, které jsme začali zkoušet byly od Johna Williamse: Soundtrack Highlights (Harry Potter, A. I., Patriot), Harry Potter I. Po velice špatných zkušenostech ze společností Wingra® jsem se obrátil přímo na nejlepší obchodníky - na Američany. Ti dodali noty ve správném termínu, levněji,... Později jsem nakoupil další a další noty. A konečně se povedlo zajistit první koncert, který se konal 8.3.2005. Tento koncert byl velice úspěšný. Sál Nuselské radnice praskal přímo ve švech. Lidé seděli všude, kde se dalo. Druhý den po koncertě začali chodit děkovné e-maily a lidé říkali, jak se jim koncert líbil. Jediné, co jsem jim nelíbilo, byl malý sál. Pan ředitel Vraný, z konzervatoře J. Ježka, okamžitě domluvil termín dalšího koncertu pořádaného KJJ. Tentokrát do Sálu Martinů na pražské akademii."

PFO: Episode II - The First Guest
Pražský filmový orchestr - Jiří Korynta, dirigent; Bohuš Matuš, host
31. května 2005 od 19:30 hodin, vstupné je dobrovolné
Sál Martinů, HAMU, Malostranské náměstí 13, Praha 1 (mapa)

PROGRAM: (Změna programu vyhrazena)

 • Howard Shore: Suite from the Lord of the Rings trilogy
  The Fellowship of The Ring: "The Fellowship Theme", "The Prophecy", "Concerning Hobbits", "Three Is Company", "In Dreams", "Shortcut to Mushrooms", "A Knife in Dark", "Argonath", "The Breaking of the Fellowhip", "In Dreams"
  The Two Towers: "Forth Eolingas", "Evenstar", "Rohan", "The March of the Ents", "Isengard Unleashed", "Breath of Life", "Gollum's Song"
  The Return of The King: "The Steward of Gondor", "Minas Tirith", "The End of All Things", "The Return of The King", "The Grey Havens"
 • Albinoni/Linhart: Adagio
 • arr. Linhart: Show

  PŘESTÁVKA
 • John Williams: Highlights from Jurassic Park
 • John Williams: Suite from the Star Wars saga

  Star Wars Episode I: "Main Title", "Anakin's Theme", "Jar Jar's Introduction", "Augie's Great Municipal Band", "Duel of the Fates", "End Credits"
  Star Wars & The Empire Strikes Back: "Main Title", "Princess Leia's Theme", "The Imperial March", "Yoda's Theme", "The Throne Room"

(část informací převzata ze sekce John Williams webu http://www.cswu.cz/)

Přečteno celkem 129715x, verze pro tisk

Další článek - Pozvánka na TaurCon 2005 - 2. - 4. září tradičně v COP Nymburk

Předchozí článek - Oslava Zničení Prstenu 2005

[ Všechny články ]  [ Nejoblíbenější články ]  [ Komentovat tento článek ]
jsmciqp, poidáno 1.3.2023 2:22:07
<a href="https://100rt.ru">https://100rt.ru</a>
UrcDOXJ, poidáno 28.2.2023 19:17:09
Meds information for patients. Long-Term Effects.
<a href="https://lyrica2world.top">lyrica</a>
Actual about meds. Read information here.

FbsGTUK, poidáno 13.2.2023 22:14:57
Meds prescribing information. What side effects?
<a href="https://mobic2all.top"&gt;mobic</a>
Everything trends of drugs. Read information here.

refipus, poidáno 13.2.2023 6:43:40
If you're looking for a top-notch online casino experience, look no further than Roo Casino. With a wide variety of games, including slots, table games, and live dealer games, Roo Casino has something for everyone. Whether you're a seasoned gambler or just starting out, you'll love the excitement and thrill of playing at Roo Casino.
http://www.discussworldissues.com/forums/australia/443882-roo-casino-best-gambling-establishment-australia.html

tqhkqwh, poidáno 13.2.2023 1:39:36
<a href="http://shooting-russia.ru/forum/?PAGE_NAME=message&FID=5&TID=8870&TITLE_SEO=8870-kvartiry-na-sutki-minsk&MID=9115&result=new#message9115">ęâŕđňčđű íŕ ńóňęč</a>
http://2018tvoibiznes.ru/posutochnaya-arenda-kvartir-v-lyubom-rayone-minska
https://vip.9bb.ru/viewtopic.php?id=1839#p2812
https://mskgto.ru/viewtopic.php?id=6126#p60126
http://peoplefortalk.ru/kvartiryi-na-sutki-minsk
http://itbulding.ru/cnyat-kvartiru-v-minske-na-sutki
http://landrover-forum.ru/viewtopic.php?f=50&t=5335
http://www.ivedu.ru/forum/viewthread.php?forum_id=18&thread_id=31633
http://baryshevka.roleforum.ru/post.php?fid=44
https://datasphere.ru/club/user/15/blog/
http://marketforme.ru/posutochnaya-arenda-kvartir-v-lyubom-rayone-minska

IcyOZBG, poidáno 12.2.2023 13:13:06
Medicines information sheet. Generic Name.
<a href="https://sildenafil4us.top">sildenafil</a>
Everything what you want to know about pills. Get information here.

qunmnas, poidáno 12.2.2023 8:28:26
Best information about meds. Read information here.
<a href="https://med-info-pharm.top/lisinopril-medication/">can i get lisinopril without rx</a>
Some about medicine. Get here.

eoznnhj, poidáno 12.2.2023 2:37:23
<a href="http://www.denvercarlton.de/showthread.php?tid=218787">ęâŕđňčđű íŕ ńóňęč</a>
http://www.zdravniza.ru/forum/viewtopic.php?f=34&t=7803
http://realniemoney.0pk.me/viewtopic.php?id=1755#p5647
http://device-plus.ru/kvartiryi-na-sutki-v-minske-bez-posrednikov
http://militarymuster.ca/forum/showthread.php?tid=169298
http://www.vladmines.dn.ua/forum/index.php/topic,23686.0.html
https://imaginepeople.ru/club/user/39588/forum/message/36652/38998/#message38998
https://www.informetr.ru/forum/viewtopic.php?pid=2659678#p2659678
https://worksale777.blogspot.com/2023/02/blog-post_9.html
http://finbulding.ru/kvartiryi-na-sutki-minsk
http://bibliosynergy.ula.org.ua/index.php/kunena/repo/809-posutochnaya-arenda-kvartir-v-lyubom-rajone-minska

lgvxhiq, poidáno 11.2.2023 13:58:50
Best about drug. Read now.
<a href="https://med-info-pharm.top/lisinopril-medication/">lisinopril purchase</a>
Best about drug. Read information now.

VgyOFTZ, poidáno 11.2.2023 4:26:09
Drugs information for patients. Brand names.
<a href="https://propecia4now2022.top">propecia brand name</a>
Best trends of meds. Get here.

rinirow, poidáno 11.2.2023 2:26:34
<a href="http://club.domir.ru/content/topic/add/">ęâŕđňčđű íŕ ńóňęč</a>
https://wmzona.com/#1895721
http://beagle.fobb.ru/viewtopic.php?id=774#p7529
http://forumkoldovstva.listbb.ru/viewtopic.php?f=37&t=6566
https://vip.mybb.rocks/viewtopic.php?id=1553#p2583
http://toplentanews.ru/cnyat-kvartiru-v-minske-na-sutki
https://antichat-forum.ru/viewtopic.php?id=5507#p11241
http://fordclub.org/content/cnyat-kvartiru-v-minske-na-sutki
https://woman.0bb.ru/viewtopic.php?id=553#p1713
http://alis-it.ru/posutochnaya-arenda-kvartir-v-lyubom-rayone-minska
https://forum.bn.ru/index.php?showtopic=72887

LckXOWZ, poidáno 10.2.2023 19:06:03
Meds information sheet. Long-Term Effects.
<a href="https://propecia4now365x7.top">propecia</a>
All information about medication. Read information now.

fuzzcdw, poidáno 10.2.2023 16:15:52
Roo Casino is fully licensed and regulated, ensuring fair play and reliable payouts.
https://www.perfectpearceremonies.com.au/forum/general-discussions/all-the-features-of-roo-casino-in-australia

muyivbc, poidáno 10.2.2023 10:26:14
<a href="http://worksale.wikidot.com/cnat-kvartiru-v-minske-na-sutki">ęâŕđňčđű íŕ ńóňęč</a>
http://www.aduforums.com/viewtopic.php?f=6&t=597181
https://blogup.in/read-blog/11168
http://scientistsufo.ru/cnyat-kvartiru-v-minske-na-sutki
http://jamsun.net/doku.php?id=ęâŕđňčđű_íŕ_ńóňęč_ěčíńę_ńí˙ňü_ęâŕđňčđó_â_ěčíńęĺ_online_now
https://finans.webtalk.ru/viewtopic.php?id=5511#p14769
http://azurithium.ru/cnyat-kvartiru-v-minske-na-sutki
https://odessamama.net/forum.php?mod=viewthread&tid=261812&extra=
https://khv.forum-top.ru/viewtopic.php?id=259#p658
http://v-can.ru/forum/?PAGE_NAME=message&FID=2&TID=10164&TITLE_SEO=10164-posutochnaya-arenda-kvartir-v-lyubom-rayone-minska&MID=11656&result=new#message11656
https://woman.build2.ru/viewtopic.php?id=8213#p30713

aftElltaw, poidáno 10.2.2023 9:42:46
Thinking of these things, Zhao Ling also began to practice <a href=http://clomid.homes>clomid dosage for men</a> There are several instruments available to aid in the assessment of adverse drug events, which is further described in the annotated bibliography
YetDSYK, poidáno 9.2.2023 23:16:31
Medication prescribing information. Brand names.
<a href="https://pregabalin24.top">pregabalin brand name</a>
Best news about medicine. Get information here.

ukvptjj, poidáno 9.2.2023 16:42:57
<a href="http://pomebel.ru">ęîđďóńíŕ˙ ěĺáĺëü</a>
vejwxiw, poidáno 9.2.2023 2:48:30
Want to play your favorite casino games from the comfort of your own home? Roo Casino has got you covered, with a huge selection of games and exciting bonuses and promotions.
https://www.theloop.com.au/project/Antina/portfolio/the-main-advantages-of-roo-casino-in-australia/462575

WocQKSH, poidáno 8.2.2023 15:15:47
Drugs information. Short-Term Effects.
<a href="https://femaleviagra4us.top">buy female viagra</a>
Everything information about medication. Read here.

RifXSYI, poidáno 8.2.2023 6:25:01
Medication information leaflet. Effects of Drug Abuse.
<a href="https://flagyl2us.top"&gt;flagyl pill</a>
Everything trends of drug. Get information now.

YcyIQAW, poidáno 7.2.2023 22:55:18
Best what you want to know about drugs. Get here.
<a href="https://myprotonix7x.top">pantoprazole indications</a>
Some information about drug. Read now.

ZybGMGM, poidáno 7.2.2023 4:46:06
Drugs information sheet. Cautions.
<a href="https://myactos7x.top"&gt;actos buy</a>
Everything trends of pills. Get now.

ElnXBBM, poidáno 7.2.2023 3:21:01
Everything news about meds. Read here.

<a href="https://med-info-pharm.top/cleocin/">cleocin without rx</a>
All what you want to know about pills. Get information now.

BbpNMTP, poidáno 7.2.2023 2:44:01
Meds prescribing information. Cautions.
<a href="https://lyrica2022now.top">lyrica</a>
Best news about drugs. Read now.

Excusly, poidáno 6.2.2023 21:23:58
Bayrak currently uses clomiphene for two distinct clinical indications <a href=http://stromectol.one>online stromectol</a>
SkhGTNQ, poidáno 6.2.2023 16:10:02
Medicine information. Drug Class.
<a href="https://baclofen2023.top">baclofen sale</a>
Everything trends of medication. Get now.

NtkAIPJ, poidáno 6.2.2023 15:25:30
Medicine information sheet. Effects of Drug Abuse.
<a href="https://colchicine7all.top">colchicine</a>
Actual news about medication. Read information here.

EjhQEWM, poidáno 6.2.2023 12:24:03
All trends of pills. Read here.

<a href="https://my-med-pharm.top/levaquin-side-effects/">where can i get cheap levaquin no prescription</a>
Everything information about medicines. Read here.

FmvCKTD, poidáno 6.2.2023 4:50:59
Medication prescribing information. Drug Class.
<a href="https://cialis4us.top"&gt;cialis otc</a>
All news about meds. Read here.

srgflhd, poidáno 6.2.2023 2:18:37
<a href="https://author24.online">Ŕâňîđ 24</a>
DbdWPPY, poidáno 5.2.2023 17:24:02
Medication prescribing information. What side effects can this medication cause?
<a href="https://levaquin2us.top">levaquin buy</a>
Some what you want to know about medicament. Get information now.

GwfCGSP, poidáno 5.2.2023 6:49:38
Meds information sheet. Short-Term Effects.
<a href="https://avodart4us.top"&gt;avodart without dr prescription</a>
Best information about medicament. Get information here.

wccjucz, poidáno 4.2.2023 21:15:26
<a href="https://sdelaipotolok.com/">âčäű íŕň˙ćíűő ďîňîëęîâ</a>
QmpKQXT, poidáno 4.2.2023 18:54:51
Medication prescribing information. Short-Term Effects.
<a href="https://lyrica2022now.top">lyrica</a>
Everything about meds. Get now.

eating hairy ass, poidáno 4.2.2023 16:43:39
<a href="https://mircare.com/">;fake canada work permit visa</a>
GtpNYZF, poidáno 4.2.2023 5:54:57
Meds prescribing information. Short-Term Effects.
<a href="https://lyrica2022now.top">lyrica pill</a>
Actual information about meds. Get here.

btlwbgv, poidáno 3.2.2023 19:07:36
https://www.vrijschrift.org/serendipity/exit.php?url=aHR0cHM6Ly9ib29rbWFya3N0dW1ibGUuY29tL3N0b3J5MTQ5NjAzODkvYWxsLWJpdGNvaW4tb25saW5lLWNhc2luby1wbGF5LWZyZWU
GmyVBVI, poidáno 3.2.2023 15:52:20
Medication information. Short-Term Effects.
<a href="https://promethazine4world.top">promethazine without dr prescription</a>
Everything about pills. Get information here.

VfvCJPX, poidáno 3.2.2023 1:00:44
Medicines information for patients. Effects of Drug Abuse.
<a href="https://mobic2all.top"&gt;mobic</a>
All about drug. Get information now.

YqdIFNV, poidáno 2.2.2023 17:21:15
Actual about medication. Get information here.

<a href="https://myprotonix7x.top">pantoprazole</a>
Everything information about pills. Get now.

Shoutle, poidáno 2.2.2023 17:05:15
What s more, having high blood pressure or other heart conditions can put divers at high risk as well <a href=http://brandviagra.top>;honey with female viagra</a> Last night at 8pm, i took 2 200mg of Cytotec orally
BfcFFXF, poidáno 2.2.2023 10:30:32
Medicament prescribing information. Cautions.
<a href="https://fosamax4us.top"&gt;fosamax medication</a>
Some what you want to know about medicine. Get information here.

business trip sex, poidáno 2.2.2023 8:55:26
<a href="https://portugal.goldenvisa.community">oral creampie</a>
SinoSkils, poidáno 2.2.2023 4:19:18
Therefore, the available studies that examine male infertility in IBS patients reported results showing that infertility is more prevalent in individual with IBS compared to the general population 11 <a href=https://lasix.mom>commander furosemide 40</a> Yes, that is my last week actually
TvlIPJP, poidáno 2.2.2023 4:00:43
<a href="https://stayminsk.by/"&gt;ęâŕđňčđű íŕ ńóňęč Ěčíńę</a> ęâŕđňčđű íŕ ńóňęč Ěčíńę
tHeomboro, poidáno 1.2.2023 23:29:35
<a href=https://stromectol.skin&gt;stromectol prescription</a> Do I have any on whay advice on what the signs r of getting my hormones back on track
Lelveslak, poidáno 1.2.2023 17:15:44
<a href=https://cialis.hair>cialis 20mg for sale</a> During diet phases, this also reduces catabolism
utescuelt, poidáno 1.2.2023 11:46:03
JamVee, pot smoking does nothing for the betterment of mankind <a href=http://vkamagras.cyou>kamagra 100mg</a>
Haubals, poidáno 1.2.2023 10:12:02
All the women had Medicare as their insurance; 85 of the women were age 65 or older and 87 of the women were white <a href=https://clomid.buzz>how to take clomid</a>
teagelamb, poidáno 1.2.2023 9:08:07
NbsLKWW, poidáno 1.2.2023 3:03:40
Prieway, poidáno 31.1.2023 19:21:48
tdhfkvl, poidáno 29.1.2023 21:04:04
Pruremi, poidáno 29.1.2023 11:56:07
AdvokDold, poidáno 29.1.2023 8:22:15
OyfRXQX, poidáno 29.1.2023 0:13:58
SinoSkils, poidáno 28.1.2023 21:58:57
JpaNBTG, poidáno 28.1.2023 19:46:55
tHeomboro, poidáno 28.1.2023 12:59:47
UocFHZG, poidáno 28.1.2023 2:49:01
arab gay porn, poidáno 28.1.2023 2:18:56
SmuVKME, poidáno 27.1.2023 17:21:18
pefeams, poidáno 27.1.2023 14:01:14
Hiniagoop, poidáno 27.1.2023 11:43:30
buy deltasone online without prescription, poidáno 27.1.2023 6:56:01
ceotktc, poidáno 27.1.2023 4:07:43
Empinly, poidáno 26.1.2023 7:33:53
AnoJCAO, poidáno 25.1.2023 22:23:50
hairy anal, poidáno 25.1.2023 15:03:19
OuyMPMG, poidáno 25.1.2023 12:35:11
nbscpxx, poidáno 24.1.2023 23:34:47
can i busy prednisone in kuwait, poidáno 24.1.2023 21:09:02
Omisure, poidáno 24.1.2023 14:04:30
UxyYQBJ, poidáno 23.1.2023 10:25:17
LklDLZU, poidáno 22.1.2023 22:19:16
FlvSNWE, poidáno 22.1.2023 6:09:26
LhkNWQG, poidáno 22.1.2023 0:05:03
YtoBMCQ, poidáno 21.1.2023 16:13:31
spqtafm, poidáno 20.1.2023 17:29:10
JcoGLTU, poidáno 20.1.2023 16:12:27
NxfFOIQ, poidáno 20.1.2023 15:12:25
ifntkzl, poidáno 19.1.2023 10:40:43
LmwBQEQ, poidáno 19.1.2023 6:58:03
gdqcgyo, poidáno 18.1.2023 10:48:18
ixfvkhd, poidáno 18.1.2023 10:30:27
TjnOYZQ, poidáno 16.1.2023 10:17:20
QarMKAI, poidáno 15.1.2023 19:06:39
FalUZYL, poidáno 14.1.2023 7:53:55
XcyKAYK, poidáno 13.1.2023 8:22:59
DqkNRNU, poidáno 13.1.2023 5:26:27
IxiWQBJ, poidáno 12.1.2023 10:09:53
BmqCSCW, poidáno 11.1.2023 14:19:04
PqnTNRZ, poidáno 8.1.2023 10:30:27
DepCBUA, poidáno 8.1.2023 7:40:20
XffZPDU, poidáno 7.1.2023 16:22:51
SrsZZRH, poidáno 7.1.2023 14:32:37
TboRYJN, poidáno 6.1.2023 21:23:43
NpkELLN, poidáno 5.1.2023 14:36:14
AdjJJLJ, poidáno 4.1.2023 15:45:28
WcxCCLO, poidáno 4.1.2023 8:58:12
ConKKGC, poidáno 3.1.2023 3:52:06
YtiJILI, poidáno 2.1.2023 20:21:19
IudFYMP, poidáno 2.1.2023 13:20:30
XwyYXGC, poidáno 1.1.2023 23:14:16
ZajVARU, poidáno 31.12.2022 22:33:28
EdnVYSZ, poidáno 31.12.2022 19:01:42
MpjDVFX, poidáno 31.12.2022 10:48:15
WggNQSW, poidáno 31.12.2022 2:24:53
IemLNLP, poidáno 30.12.2022 10:10:53
TycITII, poidáno 29.12.2022 20:25:52
ZvwXYUG, poidáno 28.12.2022 12:56:59
NkpFQDE, poidáno 27.12.2022 20:59:26
SceRKMW, poidáno 27.12.2022 5:02:12
MepGKHT, poidáno 25.12.2022 17:22:59
JmiGTEA, poidáno 24.12.2022 8:00:50
ShxIIVC, poidáno 22.12.2022 3:28:28
BnfRVFK, poidáno 21.12.2022 13:48:45
ZeqZDYY, poidáno 21.12.2022 0:40:58
Endobby, poidáno 20.12.2022 9:27:00
ZgkBRNW, poidáno 20.12.2022 4:23:23
OucRUBV, poidáno 19.12.2022 1:16:11
RnoLCIF, poidáno 18.12.2022 22:28:42
KopOCXN, poidáno 18.12.2022 11:55:44
QzrDTRT, poidáno 18.12.2022 0:39:50
Emonsed, poidáno 17.12.2022 3:03:49
dinuoug, poidáno 16.12.2022 10:28:15
UuaBTSH, poidáno 16.12.2022 8:52:49
BcgIQYO, poidáno 15.12.2022 18:28:17
ZfcGQRK, poidáno 15.12.2022 9:54:45
anehype, poidáno 15.12.2022 4:01:45
MymnapHap, poidáno 13.12.2022 17:45:26
FhyINCN, poidáno 12.12.2022 1:16:47
KovBNTH, poidáno 11.12.2022 2:22:55
actilaVaw, poidáno 10.12.2022 19:49:39
PvbVUYX, poidáno 10.12.2022 9:28:50
Balvark, poidáno 10.12.2022 1:10:59
ExbTRFF, poidáno 9.12.2022 23:32:45
sountee, poidáno 9.12.2022 17:14:11
UkuBJGV, poidáno 9.12.2022 12:16:47
JwxDLMY, poidáno 9.12.2022 9:57:44
ZbsOKJN, poidáno 8.12.2022 13:34:04
ratadorix, poidáno 7.12.2022 21:54:20
UqfLPHI, poidáno 7.12.2022 16:46:44
ZzwGISE, poidáno 7.12.2022 16:14:42
OntFTAJ, poidáno 7.12.2022 5:06:05
TcnFGUG, poidáno 6.12.2022 21:07:16
VxdBVJV, poidáno 6.12.2022 18:25:50
CrhDAZY, poidáno 6.12.2022 7:23:04
QuaVSXH, poidáno 6.12.2022 0:58:59
HshHNTQ, poidáno 5.12.2022 15:05:33
LcuRXYM, poidáno 5.12.2022 8:54:59
ZjuLPRW, poidáno 4.12.2022 22:10:37
OmcYJHO, poidáno 4.12.2022 13:31:20
KgoUQXV, poidáno 4.12.2022 10:49:46
QwhFKJY, poidáno 3.12.2022 23:52:25
TniETJT, poidáno 3.12.2022 20:54:07
GrzGESS, poidáno 3.12.2022 12:06:49
MeoNVBD, poidáno 3.12.2022 8:01:34
QyqMSQI, poidáno 3.12.2022 1:22:51
BefHETT, poidáno 2.12.2022 23:56:42
OzaQXJX, poidáno 2.12.2022 8:56:27
LmsVODN, poidáno 2.12.2022 0:48:14
SfgDNKX, poidáno 30.11.2022 18:18:05
RjaQHQP, poidáno 30.11.2022 5:16:13
RxfQHIY, poidáno 29.11.2022 21:01:57
KqnDEMT, poidáno 29.11.2022 19:31:23
RfrMQGC, poidáno 28.11.2022 18:59:25
JriDPAL, poidáno 28.11.2022 6:30:18
PqaSCIY, poidáno 27.11.2022 5:46:46
OmaRLAN, poidáno 26.11.2022 13:53:49
RnwOETS, poidáno 25.11.2022 3:09:19
CtkGFYY, poidáno 24.11.2022 13:20:43
IqgGLCL, poidáno 24.11.2022 9:07:43
EwiMZUR, poidáno 24.11.2022 2:52:33
RqrBMLH, poidáno 24.11.2022 1:08:34
updalia, poidáno 22.11.2022 8:10:55
cermmulge, poidáno 20.11.2022 8:05:27
baperma, poidáno 19.11.2022 12:47:17
stocava, poidáno 17.11.2022 14:13:59
GbwDAGX, poidáno 15.11.2022 14:14:20
Pypeappog, poidáno 11.11.2022 19:06:05
tatriatty, poidáno 11.11.2022 0:58:55
Vostupe, poidáno 8.11.2022 2:11:49
coobbykal, poidáno 26.10.2022 21:21:11
Queexybex, poidáno 13.10.2022 20:48:12
playerb, poidáno 8.10.2022 4:57:38
subreby, poidáno 6.10.2022 23:07:46
Knicttese, poidáno 17.9.2022 23:18:59
ELUDDIB, poidáno 16.9.2022 13:24:09
Gaftreept, poidáno 14.9.2022 7:26:17
abrapse, poidáno 12.9.2022 22:45:46
fragmew, poidáno 11.9.2022 6:18:24
squanny, poidáno 10.9.2022 19:48:01
annerge, poidáno 7.9.2022 21:35:33
asserfelm, poidáno 6.9.2022 5:02:46
AbrahamHex, poidáno 6.9.2022 1:14:44
Innoppins, poidáno 5.9.2022 19:14:53
nenuele, poidáno 4.9.2022 6:41:16
KevinKix, poidáno 4.9.2022 3:19:49
Preonge, poidáno 3.9.2022 20:09:15
nuccill, poidáno 2.9.2022 1:39:02
KeetteLen, poidáno 21.8.2022 19:59:53
tagnepaph, poidáno 19.8.2022 22:04:09
hrffLycle, poidáno 16.7.2019 4:57:37
olpoClums, poidáno 16.7.2019 1:51:58
kinnbulge, poidáno 15.7.2019 11:07:43
olbeanort, poidáno 15.7.2019 5:17:11
hhcSceri, poidáno 30.3.2019 9:13:12
GeorgeBADIA, poidáno 30.3.2019 3:23:27
hfgdoume, poidáno 30.3.2019 0:36:28
grsanort, poidáno 29.3.2019 20:48:17
GeorgeBADIA, poidáno 29.3.2019 18:27:50
hfsmathe, poidáno 29.3.2019 10:22:15
GeorgeBADIA, poidáno 29.3.2019 4:56:19
GeorgeBADIA, poidáno 28.3.2019 20:20:38
most reliable canadian pharmacies, poidáno 28.3.2019 19:28:49
GeorgeBADIA, poidáno 28.3.2019 15:48:31
online pharmacy canada, poidáno 28.3.2019 6:20:38
gerAntew, poidáno 28.3.2019 5:48:28
gsfSceri, poidáno 26.3.2019 22:23:25
bfhSoaxy, poidáno 26.3.2019 15:56:10
bbidoume, poidáno 25.3.2019 17:07:40
hwfbulge, poidáno 25.3.2019 10:29:22
ggemathe, poidáno 25.3.2019 9:45:12
bgsAntew, poidáno 24.3.2019 22:21:46
bsiInigo, poidáno 24.3.2019 11:26:05
qazSoaxy, poidáno 23.3.2019 17:52:01
gdhSoaxy, poidáno 22.3.2019 17:37:13
tbjmathe, poidáno 21.3.2019 14:33:42
bsfLycle, poidáno 21.3.2019 0:12:20
gecIncuh, poidáno 20.3.2019 20:07:43
thnSoaxy, poidáno 20.3.2019 13:29:38
bfhdoume, poidáno 19.3.2019 13:49:19
thsSoaxy, poidáno 19.3.2019 12:37:24
tbfanort, poidáno 18.3.2019 19:50:47
qxrbulge, poidáno 18.3.2019 10:08:29
xxeInigo, poidáno 15.3.2019 19:55:52
pplSoaxy, poidáno 15.3.2019 8:44:08
bbiLycle, poidáno 15.3.2019 6:36:15
bdgIncuh, poidáno 15.3.2019 4:54:35
bbqSoaxy, poidáno 13.3.2019 20:25:59
bgxanort, poidáno 13.3.2019 9:31:37
brsleant, poidáno 12.3.2019 17:51:23
vdabulge, poidáno 12.3.2019 15:40:33
jnmmathe, poidáno 12.3.2019 15:38:04
brhInigo, poidáno 10.3.2019 20:34:13
rbgbulge, poidáno 10.3.2019 19:48:02
bwgSoaxy, poidáno 10.3.2019 19:41:18
brsSoaxy, poidáno 10.3.2019 19:39:10
gfdleant, poidáno 10.3.2019 19:36:18
ntvSceri, poidáno 10.3.2019 19:33:00
bfvanort, poidáno 10.3.2019 19:32:21
ngdIncuh, poidáno 10.3.2019 19:29:38
ErectionHQ, poidáno 9.3.2019 16:01:10
ErectionHQ, poidáno 9.3.2019 16:01:09
ErectionHQ, poidáno 9.3.2019 16:01:08
LasixHQ, poidáno 9.3.2019 14:31:47
LasixHQ, poidáno 9.3.2019 14:31:46
PrednisoneHQ, poidáno 9.3.2019 13:07:09
PrednisoneHQ, poidáno 9.3.2019 13:07:08
ViagraHQ, poidáno 9.3.2019 11:43:17
ViagraHQ, poidáno 9.3.2019 11:43:16
ViagraHQ, poidáno 9.3.2019 11:43:15
AlbendazoleHQ, poidáno 9.3.2019 10:19:52
HenryCerge, poidáno 6.3.2019 7:44:33
Henrypanny, poidáno 6.3.2019 7:41:11
Henrypanny, poidáno 6.3.2019 6:55:05
Henrybream, poidáno 6.3.2019 6:54:43
Henrypanny, poidáno 5.3.2019 21:57:45
Henrybream, poidáno 5.3.2019 21:13:13
HenryCerge, poidáno 5.3.2019 11:32:54
Henrypanny, poidáno 5.3.2019 11:29:42
Henrybream, poidáno 5.3.2019 10:45:04
Buy Clomiphene, poidáno 3.3.2019 15:46:41
Buy Clomiphene, poidáno 3.3.2019 13:54:48
Clomiphene for men, poidáno 3.3.2019 13:28:06
Buy Clomiphene, poidáno 2.3.2019 20:45:36
Buy Clomiphene, poidáno 2.3.2019 20:45:35
Buy Clomiphene, poidáno 2.3.2019 20:45:34
Clomiphene citrate, poidáno 2.3.2019 12:21:24
Jasoncoade, poidáno 2.3.2019 11:24:01
Jasoncoade, poidáno 2.3.2019 3:31:57
Clomiphene for men, poidáno 1.3.2019 14:26:58
Jasoncoade, poidáno 28.2.2019 19:00:29
MichaelIrows, poidáno 28.2.2019 3:38:32
fvtSoaxy, poidáno 27.2.2019 15:00:49
MichaelIrows, poidáno 27.2.2019 14:57:26
MichaelIrows, poidáno 27.2.2019 8:08:15
iipSceri, poidáno 26.2.2019 22:33:06
btsanort, poidáno 26.2.2019 22:04:38
hhdSoaxy, poidáno 26.2.2019 17:06:32
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 12:58:26
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 12:35:19
Dysfunction Erectile, poidáno 26.2.2019 12:31:42
Dysfunction Erectile, poidáno 26.2.2019 12:28:42
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 12:26:30
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 12:13:03
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 6:52:15
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 6:43:47
MichaelIrows, poidáno 26.2.2019 6:42:11
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 6:27:17
Dysfunction Erectile, poidáno 26.2.2019 6:17:29
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 6:12:36
Dysfunction Erectile, poidáno 26.2.2019 5:53:24
Dysfunction Erectile, poidáno 26.2.2019 5:23:30
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 5:03:24
Dysfunction Erectile, poidáno 26.2.2019 4:40:04
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 4:34:54
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 4:29:22
Dysfunction Erectile, poidáno 26.2.2019 4:23:22
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 4:21:38
Dysfunction Erectile, poidáno 26.2.2019 4:02:58
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 3:59:07
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 3:54:56
Dysfunction Erectile, poidáno 26.2.2019 3:09:51
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 2:28:51
Dysfunction Erectile, poidáno 26.2.2019 2:11:37
Dysfunction Erectile, poidáno 26.2.2019 1:47:02
Dysfunction Erectile, poidáno 26.2.2019 1:46:32
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 1:29:38
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 1:18:43
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 1:06:30
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 0:50:11
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 0:24:20
Dysfunction Erectile, poidáno 25.2.2019 23:46:14
MichaelIrows, poidáno 25.2.2019 22:01:09
tjtmathe, poidáno 25.2.2019 14:55:18
MichaelIrows, poidáno 25.2.2019 14:19:50
MichaelIrows, poidáno 25.2.2019 8:13:13
feeerardFaM, poidáno 25.2.2019 3:09:37
hhoAntew, poidáno 25.2.2019 2:27:26
Buy Clomiphene, poidáno 24.2.2019 5:30:36
Clomiphene citrate, poidáno 24.2.2019 5:25:04
Clomiphene citrate, poidáno 24.2.2019 4:56:36
Clomiphene citrate, poidáno 24.2.2019 3:43:47
Buy Clomid, poidáno 24.2.2019 2:19:40
bbaIncuh, poidáno 24.2.2019 1:48:50
Buy Clomid, poidáno 24.2.2019 1:00:37
Clomiphene clomid, poidáno 23.2.2019 23:44:56
Clomiphene citrate, poidáno 23.2.2019 22:34:57
Clomiphene for men, poidáno 23.2.2019 9:11:32
Buy Clomiphene, poidáno 23.2.2019 8:30:32
Clomiphene 50, poidáno 23.2.2019 7:31:10
Clomiphene citrate, poidáno 23.2.2019 7:20:32
Clomiphene citrate, poidáno 23.2.2019 5:53:33
Clomiphene for men, poidáno 23.2.2019 5:42:11
Clomiphene citrate for men, poidáno 23.2.2019 4:06:19
Buy Clomiphene, poidáno 23.2.2019 3:39:10
Clomiphene 50, poidáno 23.2.2019 2:42:44
Clomiphene citrate for men, poidáno 23.2.2019 1:10:43
Clomiphene 50 mg, poidáno 23.2.2019 0:35:21
hflSoaxy, poidáno 23.2.2019 0:30:29
Buy Clomiphene citrate, poidáno 22.2.2019 23:20:10
Buy Clomiphene, poidáno 22.2.2019 23:20:01
Clomiphene citrate, poidáno 22.2.2019 16:13:07
Clomiphene citrate, poidáno 22.2.2019 16:13:05
Clomiphene citrate for men, poidáno 22.2.2019 15:40:03
Clomiphene citrate for men, poidáno 22.2.2019 15:40:01
Clomiphene citrate for men, poidáno 22.2.2019 15:40:00
Clomiphene 50 mg, poidáno 22.2.2019 15:39:57
Buy Clomiphene, poidáno 22.2.2019 15:39:39
Clomiphene for men, poidáno 22.2.2019 14:05:47
Buy Clomiphene citrate, poidáno 22.2.2019 14:01:06
Clomiphene citrate for men, poidáno 22.2.2019 12:47:56
ClomidAcreerty, poidáno 22.2.2019 12:15:18
ggsAntew, poidáno 21.2.2019 21:59:09
ClomidAcreerty, poidáno 21.2.2019 17:03:11
bfhmathe, poidáno 21.2.2019 16:19:44
brsLycle, poidáno 21.2.2019 16:05:27
ujkdoume, poidáno 21.2.2019 1:20:35
ClomidAcreerty, poidáno 20.2.2019 12:03:25
ClomidAcreerty, poidáno 20.2.2019 12:03:24
ClomidAcreerty, poidáno 20.2.2019 12:03:24
ClomidAcreerty, poidáno 20.2.2019 12:03:22
ClomidAwesporo, poidáno 20.2.2019 12:03:00
ClomidAcreerty, poidáno 20.2.2019 11:01:26
ClomidAcreerty, poidáno 20.2.2019 11:00:41
ClomidAwesporo, poidáno 20.2.2019 10:59:47
ikmSceri, poidáno 20.2.2019 0:47:19
bbsanort, poidáno 20.2.2019 0:17:07
nilSoaxy, poidáno 19.2.2019 21:51:47
hiiAntew, poidáno 18.2.2019 15:26:57
dbgcLycle, poidáno 18.2.2019 9:42:58
hhfbulge, poidáno 18.2.2019 0:23:59
tjgdoume, poidáno 17.2.2019 18:43:41
bsfcSceri, poidáno 16.2.2019 21:53:01
fbhxanort, poidáno 16.2.2019 21:34:37
bftdSoaxy, poidáno 16.2.2019 14:08:37
gcsmathe, poidáno 12.2.2019 23:42:52
ggoAntew, poidáno 12.2.2019 8:57:54
iikbulge, poidáno 11.2.2019 12:25:06
hhianort, poidáno 11.2.2019 12:09:42
ffrIncuh, poidáno 10.2.2019 17:45:39
bbsmathe, poidáno 8.2.2019 19:40:31
bbianort, poidáno 8.2.2019 10:43:08
ffhdoume, poidáno 8.2.2019 9:27:37
bwwIncuh, poidáno 7.2.2019 19:02:57
hyrAntew, poidáno 7.2.2019 14:59:59
hthLycle, poidáno 5.2.2019 22:51:59
hjpbulge, poidáno 5.2.2019 21:25:50
Davidchist, poidáno 5.2.2019 18:24:23
llpanort, poidáno 5.2.2019 11:54:18
Davidchist, poidáno 5.2.2019 9:21:47
wvmmathe, poidáno 5.2.2019 7:04:10
bbileant, poidáno 5.2.2019 6:41:14
Davidchist, poidáno 4.2.2019 20:52:34
nthdoume, poidáno 4.2.2019 19:57:14
Davidchist, poidáno 4.2.2019 9:07:58
Davidchist, poidáno 4.2.2019 7:33:51
brbAntew, poidáno 4.2.2019 4:35:51
Davidchist, poidáno 3.2.2019 23:01:47
gevInigo, poidáno 3.2.2019 19:31:32
Davidchist, poidáno 2.2.2019 23:59:38
WilliamCem, poidáno 2.2.2019 1:59:30
Jospehquick, poidáno 1.2.2019 4:03:25
ppiLycle, poidáno 31.1.2019 21:58:32
Jospehquick, poidáno 31.1.2019 14:21:39
ggzanort, poidáno 31.1.2019 11:24:30
Jospehquick, poidáno 31.1.2019 3:05:01
hhjIncuh, poidáno 31.1.2019 1:06:34
Jospehquick, poidáno 30.1.2019 16:41:11
mmnleant, poidáno 30.1.2019 11:39:54
Jospehquick, poidáno 29.1.2019 22:48:18
vvtbulge, poidáno 27.1.2019 18:16:13
vzzInigo, poidáno 27.1.2019 12:29:54
vvrdoume, poidáno 27.1.2019 11:53:31
jjkIncuh, poidáno 27.1.2019 10:00:04
hhyAntew, poidáno 25.1.2019 17:27:39
oolLycle, poidáno 25.1.2019 5:58:54
ddfanort, poidáno 24.1.2019 19:11:58
vdvleant, poidáno 24.1.2019 7:03:34
bfsdoume, poidáno 22.1.2019 18:07:11
yjjanort, poidáno 21.1.2019 12:50:24
nnnIncuh, poidáno 21.1.2019 0:10:00
nnqbulge, poidáno 20.1.2019 23:31:19
bbfdoume, poidáno 20.1.2019 12:35:39
nrhleant, poidáno 20.1.2019 5:05:48
ntgAntew, poidáno 19.1.2019 15:30:41
nnqmathe, poidáno 19.1.2019 11:01:53
ybuLycle, poidáno 18.1.2019 22:27:30
bbtanort, poidáno 18.1.2019 13:28:07
kkoInigo, poidáno 17.1.2019 21:19:05
bssdoume, poidáno 16.1.2019 14:07:34
nwwmathe, poidáno 16.1.2019 2:56:23
nnfanort, poidáno 14.1.2019 19:39:41
bfgbulge, poidáno 14.1.2019 14:21:04
jjyleant, poidáno 13.1.2019 13:16:08
ddbdoume, poidáno 12.1.2019 17:32:47
aaqSceri, poidáno 12.1.2019 15:06:56
bbsAntew, poidáno 12.1.2019 11:21:22
gsfLycle, poidáno 12.1.2019 6:20:22
hhtanort, poidáno 11.1.2019 23:25:39
vvebulge, poidáno 11.1.2019 4:46:24
nsfmathe, poidáno 11.1.2019 0:40:01
oolleant, poidáno 10.1.2019 12:10:13
kamagra store uk, poidáno 4.4.2018 23:48:45
kamagra jelly amazon, poidáno 3.4.2018 10:15:42
EveGavY, poidáno 23.2.2018 8:28:51
Jan "Belcarnen" Čeřovský, poidáno 2.5. 2008 13:45:46
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 28.6. 2006 17:57:37
bohuš matuš, poidáno 17.1. 2006 18:00:03
Frodulka, poidáno 8.6. 2005 11:12:30
Jiří "Jedi Master" Korynta, poidáno 3.6. 2005 15:18:58
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 3.6. 2005 14:52:16
Jiří "Jedi Master" Korynta, poidáno 3.6. 2005 13:47:50
Watcher, poidáno 3.6. 2005 12:41:25
Argivan, poidáno 3.6. 2005 10:49:47
heechee, poidáno 3.6. 2005 9:44:12
Aman, poidáno 2.6. 2005 0:13:56
Idril.Celebrindal, poidáno 1.6. 2005 22:04:51
Aman, poidáno 1.6. 2005 21:24:59
Malenloth, poidáno 1.6. 2005 19:37:45
Tar-ara, poidáno 1.6. 2005 14:44:54
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 1.6. 2005 13:51:10
Tauriel, poidáno 1.6. 2005 13:10:02
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 1.6. 2005 10:53:48
Rebeka, poidáno 1.6. 2005 10:48:22
Ruby, poidáno 1.6. 2005 9:40:05
Jiří "Jedi Master" Korynta, poidáno 29.5. 2005 22:22:45
Emeldir, poidáno 29.5. 2005 17:19:39
Tauriel, poidáno 26.5. 2005 18:55:25
boromira, poidáno 23.5. 2005 15:56:28
Third horseman, poidáno 20.5. 2005 13:26:31
Jiří "Jedi Master" Korynta, poidáno 20.5. 2005 11:59:19
Third horseman, poidáno 19.5. 2005 12:59:32
Jiří "Jedi Master" Korynta, poidáno 19.5. 2005 12:05:57
Jiří "Jedi Master" Korynta, poidáno 19.5. 2005 12:04:26
Jiří "Jedi Master" Korynta, poidáno 19.5. 2005 12:04:20
Emeldir, poidáno 19.5. 2005 7:18:42
Emeldir, poidáno 18.5. 2005 20:47:41
Lúthien, poidáno 17.5. 2005 23:30:14
Third horseman, poidáno 17.5. 2005 17:14:33
Elrondka, poidáno 17.5. 2005 16:52:33
PCcat, poidáno 17.5. 2005 15:44:24
Aman, poidáno 17.5. 2005 14:39:04
Míšánek, poidáno 17.5. 2005 10:33:33
[ Všechny komentáře ]

Diskuze čtenářů na těchto stránkách není provozovatelem serveru nijak moderována a upravována. Provozovatel nemá vliv na obsah jednotlivých příspěvků a nenese za ni zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo kterýkoliv příspěvek smazat, pokud bude odporovat normám slušného chování.
Jméno: E-mail:

Komentář:

Upozorňovat na nové komentáře mailem?
Přepiš heslo   --> 


Informovat o nových komentářích k tomuto článku
E-mail:V nadpisu V textu V komentářích


Zadejte text pro hledání v eláncích (napo. Gandalf A Balrog, Elijah Wood NEBO Orlando Bloom, Dvi Viže A Faramir A Frodo). Minimální délka hledaného slova jsou toi znaky.

Poslední elánky / novinky

Pozvánka na TolkienCon 2023
Dne 8.11.2022 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1
Pozvánka na TolkienCon 2020
Dne 4.11.2019 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 417
Pozvánka na TolkienCon 2019
Dne 12.11.2018 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 606
Pozvánka na TolkienCon 2018
Dne 8.11.2017 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 390
Pozvánka na TolkienCon 2017
Dne 7.11.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 259
TolkienCon 2016 – fotky, video, atd. (doplněno: 18.1. 11:58)
Dne 18.1.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 386
Pozvánka na TolkienCon 2016
Dne 12.11.2015 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 444
Pozvánka na TolkienCon 2015
Dne 9.11.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 412
TolkienCon 2014 – fotky, záznamy tak vůbec (doplněno: 24.1. 22:47)
Dne 23.1.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 129
Pozvánka na TolkienCon 2014
Dne 9.11.2013 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 181

O čem se psalo před rokem?

 
[ Všechny články / rozšířené hledání ]Nejen o víně...


27.1. 2009
Pokud o tom náhodou ještě nevíte, tak 28. května bude v Praze zahrána Symfonie Pán prstenů! Detaily najdete a lístky můžete objednávat ZDE

9.4. 2008
Na adrese www.lotrcon.cz najdete pozvánku na letošní LOTRcon ve dnech 27.6 - 29.6 2008, pásma na téma nejen Pán prstenů jako součásti Festivalu Fantazize.

5.3. 2007
Máte radi fantasy a sci-fi? Baví Vás história Slovanov? Ste blázni do mangy a anime? Alebo si chcete len prísť vyskúšať DDR či Sing Star ? Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali pozitívne, potom niet lepšej voľby ako navštíviť Slavcon 2007. Pestrý trojdňový program len za 200 Sk v predpredaji a za 250 Sk na mieste. Pre bližsie informácie navštívte stránku www.slavcon.arda.sk, kde sa môžete priamo zaregistrovať. (akci pořádá Spoločenstvo Tolkiena, kon

15.11. 2005
Dne 17.11.2005 od 14h se v sále HAMU uskuteční koncert Pražského Filmového Orchestru (viz. malá recenze). I tentokrát je krom hudby J. Williamse připravena The Lord of the Rings Trilogy Howarda Shorea. Více informací na stránkách PFO

10.1. 2005
Palace Cinemas Slovanský dům mají na programu maraton všech rozšířených verzí Pána prstenů. Bohužel startuje o půlnoci z 18. na 19. ledna (úterý na středu), což při dvanácti hodinách filmu není dvakrát ideální čas. Tohle rozhodně není poslední příležitost, takže se nemusíte snažit zlikvidovat v takto nelidský termín a v klidu můžete počkat. A nebo zajít jen na rozšířený Návrat krále...

... všechny zprávičky

Tipy na pohlednici !


Návrat Krále - 26 fotekDvě Veže - 15 fotekComics - postupně doplňováno

Nejoblíbenější články


DVD a VHS
Objednejte si Návrat krále se slevou!


Hry
Návrat krále a další hry na PC, PSX i PS2Zasponzorujete provoz tohoto webu? Více zde

Poradna
Gondorský archiv - poradna v otázkách tolkienistických

Byla by pro vás zajímavá projekce všech rozšířených verzí Pána prstenů s nějakou tou přednáškou?
Ano, kdykoliv (kino v Praze)
[ 2558 - 76,18% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Praze)
[ 32 - 0,95% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Praze)
[ 106 - 3,16% ]
Ano, později (kino v Praze)
[ 25 - 0,74% ]
Ano, kdykoliv (kino v Brně)
[ 302 - 8,99% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Brně)
[ 15 - 0,45% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Brně)
[ 17 - 0,51% ]
Ano, později (kino v Brně)
[ 52 - 1,55% ]
Spíše ne
[ 60 - 1,79% ]
Určitě ne
[ 191 - 5,69% ]
... výsledky starších anket

Upozornit na nové články
Více informací zde


Nostalgie - starý design
... články, novinky
... divácké recenze

...::: Film Pán Prstenů - The Lord Of The Rings Movie na webu JCsoft's Fantasy (ISSN 1214-052X):::...
Vytvořil a spravuje pro vás Jan "Belcarnen" Čeřovský
Optimalizováno pro kvalitní prohlížeče a rozlišení 800x600 a vyšší
Chcete spolupracovat na tvorbě stránek? Mít zde svou reklamu? Napište!