Úvodní stránka
TolkienCon 2024 >>
Články, zprávy (567)
Nejnovější fotografie
Vaše recenze (485)
Základní informace
Obsazení - herci
Archiv fotografií
Ukázky a další videa
Místa ve filmu
Hudba
Poradna (50)
Výuka elfštiny
Něco ke stažení
Temné zvěsti
Diskusní fórum
Názory, úvahy
Komentáře k filmu
Adresář LOTRů (622)
Bannery webu
WebRing
Odkazy

Kdo jsem já ...
Fantasy novinky
Bazar knih Tip!
Autoři a díla
Povídky,recenze
Fantasy galerie
Fantasy odkazník
On-line chat
Testy a ankety
Filmy a seriály
Hudba
Počítačové hry
Download

Do oblíbených
WAP verze (info)
Výchozí stránka

Kontaktní mail:
Cerovsky@jcsoft.cz

Zde může být
VAŠE reklama !


Filmy online
CSFD.SK
Trailerzone
Pevnost
UNREAL EDITOR
Gameplanet
Abarin DrD
SFK Palantír
Další weby...

Stránky si právě
prohlíží 1500 lidí

Celkem návštěvníků
15551622

English version here


[ <<< Další článek ] [ Všechny články ] [ Předchozí článek >>> ]

Belcarnen
18.1. 2010
TolkienCon 2010 – fotky, reportáže a tak vůbec (aktualizováno 3.2. 15:32)Verze pro tisk

Pondělí 18. 1. je nejhorším dnem roku, dočetl jsem se. Může být, ale zatím mi to tak nepřijde. Pravda, TolkienCon 2010 skončil, bolí mne nohy a jsem unaven, ale jinak si užívám drobné radosti organizátora – škola neshořela, nikdo z okolních domů nás neseřval kvůli hluku, z okna žádný elf nevypadl a ta záchranka, která před budovou zastavila a děsivě mne vylekala, jela pro někoho z domu naproti. Uf. Jak se TolkienCon líbil Vám vlastně moc netuším, ale z ohlasů na místě mi přijde, že nuda to snad nebyla. Budu rád za Vaše komentáře tady u článku, na Facebooku (možnost čtení oficiální Facebook stránky TolkienConu je i pro ty, kteří tam registrování nejsou), fotky, reportáže a od přednášejících třeba i za prezentace, které zde rád vystavím. A taky za tipy, co by se Vám líbilo přidat / upravit a co je naopak zbytečné. Pište do komentářů nebo na info@tolkiencon.cz (na stejné adrese se i můžete ptát na ztráty a nálezy).

Rovnou ale mohu odpovědět na pár drobností. Už na Conu kolovala jakási fáma, že dorazilo málo lidí (že je tam nějak prázdněji než obvykle nám několik z Vás říkalo), ta akce je prodělečná a kdo ví, jestli se na ni kvůli tomu nevykašleme. Buďte v klidu, kvůli penězům by TC neskončil, nepřítelem je spíš čas a s ním svázané problémy. Loňský ročník byl sice lehce prodělečný, ten letošní naopak v mírném plusu (pokryl nám ztrátu z loňska a zbylo na nedělní setkání organizačního týmu u večeře). Za ty roky se nám podařilo kupu věcí cenově ořezat (projektory jsou bez problémů zdarma, akustiku získáváme levněji atp.) a především je TC akce, kterou dělají fanoušci pro fanoušky bez nároku na honorář, jeho smyslel není vydělávat peníze :o) Pokud dorazí dost lidí, aby se podařilo zaplatit náklady které nejde omezit (pronájem budovy, například), tak to nějak zvládneme. Letos bylo na TC přibližně 170 lidí, z toho část autorů jen na předávání Mirovuru či křest Kočičích nocí, běžných účastníků na většinu akce tak 150. Je to zhruba polovina počtu z doby největšího zájmu a osobně mi tohle menší a komornější pojetí vyhovuje víc. Pokud ale máte pocit, že stovka lidí navíc by byla lepší, můžeme u případného dalšího ročníku zase trochu zatlačit na propagaci (letos jsme nedělali v podstatě nic jiného krom mailů účastníkům minulých ročníků) a třeba se zadaří. Osobně tam víc lidí nějak zásadně nepotřebuji, ale přizpůsobím se :o)

Druhou věcí je kostýmová soutěž, u které tak trochu přemýšlím o systému hlasování. Je potřeba, aby se přidalo více lidí. Letos jich sice bylo dost na jasné výsledky, ale stále jen menší část účastníků. Tipy, jak to řešit, přivítáme. A zároveň je tu téma „profesionální kostým“ (tj. zakoupený od někoho, kdo se tím živí nebo přivydělává) versus „amatérský“ (účastník si jej, od začátku do konce, vyrobil sám). Osobně mne to moc netrápí, ale pokud má více lidí pocit, že je třeba tyto dvě kategorie dělit, tak sem s tím.

Třetím tématem jsou děti. Je jich stále víc, i na TC. Někteří tradiční účastníci kvůli nim nemohli dorazit. Tlaky na zavedení „dětského koutku“ sílí každým rokem. Je třeba ho pořádně promyslet, ale vypadá to, že se bez něj neobejdeme :o)

Nesmím zapomenout poděkovat. Láďovi za koordinaci programu a vůbec všechno okolo, Michaelu Broncovi ze Strak na vrbě za Imladris a to, že nás svým způsobem trochu dokopal k tomu TolkienCon letos vůbec dělat. Fanaurwen, Potty a Nakorovi za nevděčnou práci u registrace, která jim znemožnila účastnit se podstatné části programu, a taky za pomoc s přípravami, úklidem a tak podobně. A díky patří i ZŠ v Grafické a především její ředitelce za to, že nás tam takhle každoročně toleruje :o)

A to je asi tak vše. Mé poznámky jsou tak trochu „technické“, ač samotný TolkienCon je akcí spíše poetickou a jsem za to rád. Ale o tom třeba v komentářích od ostatních, ze mě nic dalšího nedostanete :o) Pro tento rok (i když… třeba zase zkusíme nějakou letní či podzimní „předconovou“ výpravu) se za všechny z organizačního týmu loučím a těším se na brzkou shledanou… možná za rok :o) A tak to bylo... Začal Čtvrtý věk Středozemě... A Společenstvo Prstenu, ačkoliv navždy spojené přátelstvím a láskou, skončilo

Jan „Belcarnen“ Čeřovský

TolkienCon 2010 – fotky, reportáže, přednášky, komentáře…

Vše možné najdete na Facebooku, ale pokusím se co nejúplnější přehled vést i zde. Pokud o čemkoliv víte, napište do komentářů, na Facebook nebo na info@tolkiencon.cz.

Fotky


Video & zvuk


Reportáže


Přednášky

Přečteno celkem 45132x, verze pro tisk

Další článek - Pozvánka na TolkienCon 2011

Předchozí článek - Pozvánka na TolkienCon 2010

[ Všechny články ]  [ Nejoblíbenější články ]  [ Komentovat tento článek ]
Půlka, poidáno 28.3. 2010 12:13:43
Hodně pozdě, ale přece: moje fotky z TC:
http://www.pulkaweb.net/index.php?show=2010&foto=tolkiencon_10

Půlka, poidáno 26.1. 2010 20:21:37
Dlouho očekávaná novinka je zde!

Originální nahrávka nového live alba Falešného společenstva - Feanor a jeho synové unikla na veřejnost a již je ke stažení na následujících dvou adresách. Doufejme, že se to členové tohoto hudebního uskupení nedozvědí a nezatrhnou stahování nedočkavým fanouškům, zn. stahujte rychle!

na rapidshare.com - http://rapidshare.com/files/341474946/Feanor-a-jeho-synove-FS.zip
anebo na uložto.cz - http://www.ulozto.cz/3793285/feanor-a-jeho-synove-fs.zip

Lemming, poidáno 24.1. 2010 16:48:12
Na stránku s naší tvorbou ( http://fs.ulmus.cz/tvorba/ ) konečně přibyly noty z letošního vystoupení "Fëanor a jeho synové" ( http://fs.ulmus.cz/tvorba/vystoupeni-feanor.pdf ) a rovněž jsme aktualizovali kompletní zpěvník Falešného společenstva ( http://fs.ulmus.cz/tvorba/FS-2010-01-24.pdf )
Ligeia, poidáno 22.1. 2010 22:06:02
Chválíme velice Andreho přednášku Hannibal ante portas. "Nemáme peníze!" A "Můj kolega Pius si myslí totéž" budou ještě dlouhou dobu oblíbené hlášky ;-)
Lemming, poidáno 21.1. 2010 15:52:46
Trocha spamu: Vytvorili jsme na FB stranku Falesneho spolecenstva. Predpokladame, ze tam budeme hazet odkazy na fotky / nahravky / videa + davat informace o budoucich vystoupenich: http://www.facebook.com/pages/Falesne-spolecenstvo/255208422970
Jan "Belcarnen" Čeřovský, poidáno 21.1. 2010 10:26:39
Činkapi: myslím, že nějak tak (přehlídka kostýmů, ještě to promyslíme) to dopadne, díky za tip. Kostýmová soutěž stejně vznikla jako reakce na to, že většina účastníků v nějakém dorazila, nebylo to naopak :)
Činkapi, poidáno 21.1. 2010 10:19:40
Zdravím všechny a hlavně Belcarnena a orgy vůbec - za to, že mají chuť a sílu pouštět se do toho každý rok znovu a znovu! :-)
Dva minulé ročníky jsem vynechala a tím letošním jsem byla velmi příjemně překvapená - i když by se mohlo zdát, že už není možné nic nového vymyslet a z tématu vyždímat, opak je pravdou :-)
Menší počet lidí byl aspoň z hlediska účastníka vyložené plus; je to přehlednější, příjemnější, nedělají se velké fronty v čajovně a člověk vždycky najde místo k sezení...
Pro mě osobně bylo největším překvapením Falešné společenstvo - měla jsem s nimi tu čest poprvé a fakt mi spadla brada. A pak taky fanouškovské filmy - vidět je na pořádném plátně a s komentářem bylo pro mě hodně zajímavé. Ale celé to bylo hrozně fajn - leckdy jsem se chtěla roztrojit, abych mohla současně sledovat program jedna, program dvě a ještě k tomu kecat s kamarády v čajovně :-)
Takže díky moc.
Jen ještě malá poznámka k soutěži o nejlepší kostým: můj názor je ten, že soutěž je zbytečná. Kostýmy jsou nesouměřitelné - jak porovnávat renesanční šaty, které si někdo pořídí kvůli jiným akcím, s nápaditým, ale jednoduchým hobitím pláštíkem? Možná by bylo zajímavější udělat přehlídku vybraných kostýmů, s tím, že by nositel o něm něco řekl (ke které postavě nebo národu z Tolkienova světa patří, když už je to na Tolkienconu), třeba si k němu i vymyslel nějaký malý příběh... případně řekl něco o původu kostýmu, nějaké zajímavé technické detaily o střihu a použitých technologiích... Dobré kostýmy by se tím "ocenily" mnohem víc (a upřelo by se na ně víc pozornosti) než kratičkým a lehce chaotickým vyhlášením vítězů. A možná by to i leckomu pomohlo zlepšit úroveň jeho vlastního kostýmu...

Arsiméné, poidáno 19.1. 2010 19:35:50
Ahoj přátelé! Tak jsem tu konečně taky. Bylo to parádní jako vždycky, sice opravdu daleko míň lidí než dřív, ale zas aspoň bylo víc místa a my zbylí jsme si to užívali. Zvlášť irské tance, Falešné společenstvo (z písničky Otec Fëanor měl sedm synů jsem byla málem mrtvá) a pardání divadlo. A Belcarnenova jídlová přednáška byla velice příjemná tečka na závěr. Zdravím všechny, co jsem potkala a děkuju za milou společnost.
Stevko, poidáno 19.1. 2010 16:56:57
Lemming: Tiež si to myslím, že to nepôjde. Ale možno niekto robí zázraky. Ja som sa o úpravy audia (iné ako rodelenie na kúsky) začal zaujímať včera a dokopal som to k tomu: http://disk.jabbim.cz/stevko@jabber.cz/laeg.ogg (nie, nie je to dobre, ale možno sa to bude lepšie niekomu počúvať).
Lemming, poidáno 19.1. 2010 13:57:48
Stevko: Ta nahrávka je na mnoha místech přebuzená a obávám se, že s tím se moc dělat nedá :-(
Stevko, poidáno 19.1. 2010 13:33:55
Nahrávka z koncertu. Je to zlé, ale ako tak sa niektoré časti dajú počúvať. A je to bez akýchkoľvek úprav (priamo z nahrávacieho prístroja), takže sú tam napríklad zachytené rozhovory divákov alebo rozbíjanie skla: http://disk.jabbim.cz/stevko@jabber.cz/VOC%202010-01-16_16h30m50.mp3

Keď niekto vie pracovať so zvukom, tak by to mohol skúsiť nejak upraviť. Ak nie, pokúsim sa o to sám.

Anor, poidáno 19.1. 2010 12:45:10
Díky orgům za con! Bylo to parádní, hrozně rychle to uteklo a hrozně mě to bavilo! Díky taky duším u obchudku, že tam drželi stráž:) Vloni jsem vynechala ale přiště přijedu zas:) Pouštěla bych Michala k přednašeni stejně často jako letos, je to super poslechnout si neco o psani a vydavani obecne a vyhlasovani miruvoru na tc je taky skvely napad! Počet lidi byl moc příjmný, můžeme si ho užívat, než se zas vynoři filmovží fanoušci za dav roky:)
Tauriel, poidáno 18.1. 2010 22:33:45
Divadlo podle fotek vypadá zábavně, točil to někdo na video?
Melisilme, poidáno 18.1. 2010 22:12:34
Úvodem: Díky všem orgům za jejich čas a úsilí věnované přípravě, průběhu a vůbec všemu kolem conu. Díky všem účastníkům, že tam byli, že vytvořili krásnou atmosféru conu a že byli milí a ohleduplní (jo no, už se psychicky připravuju na bitevní noci :P).
Ale je pravda, že víkend to byl krátký... Chtělo by to do půli ledna nějaký státní svátek :) Ať už na prodloužení conu nebo na dospávání.

Ke kostýmové soutěži - trhavá část programu nezní zle. Ono upřímně řečeno, letos taky mohl kdo by moc chtěl hlasovat víckrát. Za con jsem potkala nejmíň 5 opuštěných a nestřežených hlasovacích lístků :P Nebo odanonymnit.
Každopádně pomohla by větší krabice na frekventovanějším místě - třeba před čajovnou, kde se pravidelně vytváří fronta. A když už v ní stojím, hele, tamhle je hlasovací krabice a u ní tužka...
Rozdělení na profi a amatérské bych uvítala, tomu Falloninu kostýmu se fakt se "self-made" těžko konkuruje :)

Dětský koutek by to na příští con asi už vážně chtělo. Elfí koutek není nafukovací a jelikož jsme s Ai a dalšími přišly na spoustu dalších věcí, co bychom do něj příští rok chtěli, asi těžko by se to kloubilo dohromady :)

Jan "Belcarnen" Čeřovský, poidáno 18.1. 2010 21:16:47
Inushka: ne, v pohodě, jsou to drobnosti, ale je třeba je vyřešit :o)
Inushka, poidáno 18.1. 2010 21:15:03
No vidíš, to mi nedošlo :-D
Tak by možná šlo udělat hlasovací lístek jako utrhávací kousek programu, který každý dostane. Prostě aby to nebyl malinký samostatný papírek, který člověk lehce vytrousí nebo někam založí. Program si snad většina lidí nechá a občas se na něj i podívá. A už si začínám připadat jako nějaký hnidopich, takže už fakt mlčím :-)
Ještě jednou díky za con! Nechci, aby to teď vypadalo, že kritizuju.

Jan , poidáno 18.1. 2010 21:02:43
Inushka: ten tvůj systém znamená, že každý může hlasovat kolikrát chce ;-) Uvidíme, možná je ta soutěž fakt zbytečná :)
Inushka, poidáno 18.1. 2010 20:59:36
Tak především bych začala velkou jasně označenou krabicí umístěnou na vhodném místě - někde, kde většina lidí často prochází, ale zároveň tam nevznikne úzké hrdlo. U krabice by měla být hromádka hlasovacích lístků a tužka. Další konkrétní věci mě teď nenapadají, kdyby jo, určitě je napíšu :-)
Anebo zvážit, jestli má vůbec smysl dělat kostýmovou soutěž, když o ni vlastně není zájem... Myslím, že to rozhodně není věc, kvůli které by lidi na Tolkiencon jezdili a pěkné kostýmy si vzájemně oceňují i neformálně bez soutěže.

Jan "Belcarnen" Čeřovský, poidáno 18.1. 2010 20:08:33
Inushka: tenhle problém s lístečky samozřejmě známe a proto jsme opakovaně vyhlašovali "jděte hlasovat" v průběhu Conu na místech, kde se zrovna srotilo hodně lidí :) Jen se nám nepodařilo vymyslet nic lepšího, kde by nebylo nutné, aby se nositel kostýmu přihlašoval nějak předem. Budeme nad tím dál přemýšlet a nějaké tipy oceníme :)
Inushka, poidáno 18.1. 2010 19:09:44
Já chci především poděkovat všem, kteří se podíleli na organizaci za jako obvykle bezvaně připravený con a skvělý program. A všem ostatním účastníků za pohodovou atmosféru. Já si Tolkiencon každý rok skvěle užívám a letos možná i o něco víc právě díky menšímu počtu účastníků. Takže jestli, Bele, chceš k tomu názory, tak za sebe říkám nesnažit se nalákat za každou cenu co nejvíc nových účastníků, spíš se zaměřit na to, aby stále přijížděli ti tradiční (třeba i ti, kteří letos z růsných důvodů nemohli - dětský koutek je podle mě super nápad) a zůstávali celou dobu.
Co se kostýmů týče, přiznám se, že vůbec netuším, jestli ty, pro které jsem hlasovala, byly "home-made". Popravdě mě nějak ani nenapadlo, že by to tak nemuselo být. Ale pokud je to masový jev, asi bych hlasování rozdělila. S nedostatkem hlasů je to jednoduché - je potřeba to lidem ulehčit. Vždyť si to vezmi - na hlasování dostaneš při registraci (tedy ve chvíli, kdy máš plné ruce práce s jinými věcmi a kostýmy jsi zatím viděl jen na Potty a Fanaurwen) malinký lísteček, který v zápětí téměř jistě ztratíš nebo na něj prostě zapomeneš, protože ho strčíš do první kapsy, abys měl volnou ruku. A když už ho teda chceš odevzdat, musíš se u registrace vyptávat, kam že to a je ti ukázána malá nenápadná krabička schovaná mezi hromadou dalších věcí. To je prostě příliš komplikovaný postup vyžadující příliš mnoho aktivity. To už se člověku musí nějaký kostým sakra líbit, aby se takhle aktivně snažil mu dát hlas.

boromira, poidáno 18.1. 2010 16:25:29
Falešné společenstvo bylo to nejlepší, co jsem na letošním úžasném conu viděla. Fakt, hluboká poklona, to se hned tak nevidí a neslyší.
Celý con byl zase tak neuvěřitelně krátký, až to člověku vysvětlí pojem relativity času. Belovi a všem orgům dík!!

Lemming, poidáno 18.1. 2010 14:33:24
Tak, zpracování fotek z Tolkienconu 2010 konečně dokončeno. Je jich hodně, takže jsem to tématicky rozdělil:

Fotky z programu: http://picasaweb.google.cz/michal.kara/Tolkiencon2010Program#
Fotky lidí na Tolkienconu: http://picasaweb.google.cz/michal.kara/Tolkiencon2010Lide# (Prosím, pokud znáte nějakou Neznámou, napište sem její číslo a jméno ::) )

A kdyby vám náhodou Falešné společenstvo ještě nelezlo krkem a chtěli jste z něj vidět více, tak máme i rozšířenou verze představení a záběry ze zkoušky: http://picasaweb.google.cz/michal.kara/Tolkiencon2010FS#

Fotografové:
Představení FS: Markéta, Gargamel
Zbytek: Větší část Lemming, menši část Půlka, jedna nebo dvě fotky Venice.

Technika: Nikon D40 a D90 s objektivy Nikkor 35mm f/1.8 a 18-108mm f/3.5-5.6. Většina fotek je z kombinace D90 + 35mm, kterou mohu na podobné příležitosti jen doporučit ::D Blesky pouze interní.

[ Všechny komentáře ]

Diskuze čtenářů na těchto stránkách není provozovatelem serveru nijak moderována a upravována. Provozovatel nemá vliv na obsah jednotlivých příspěvků a nenese za ni zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo kterýkoliv příspěvek smazat, pokud bude odporovat normám slušného chování.
Jméno: E-mail:

Komentář:

Upozorňovat na nové komentáře mailem?
Přepiš heslo   --> 


Informovat o nových komentářích k tomuto článku
E-mail:V nadpisu V textu V komentářích


Zadejte text pro hledání v eláncích (napo. Gandalf A Balrog, Elijah Wood NEBO Orlando Bloom, Dvi Viže A Faramir A Frodo). Minimální délka hledaného slova jsou toi znaky.

Poslední elánky / novinky

Pozvánka na TolkienCon 2024
Dne 09.11.2023 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 0
Pozvánka na TolkienCon 2023
Dne 8.11.2022 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 6
Pozvánka na TolkienCon 2020
Dne 4.11.2019 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 497
Pozvánka na TolkienCon 2019
Dne 12.11.2018 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1
Pozvánka na TolkienCon 2018
Dne 8.11.2017 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 507
Pozvánka na TolkienCon 2017
Dne 7.11.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 2
TolkienCon 2016 – fotky, video, atd. (doplněno: 18.1. 11:58)
Dne 18.1.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 608
Pozvánka na TolkienCon 2016
Dne 12.11.2015 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 450
Pozvánka na TolkienCon 2015
Dne 9.11.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 489
TolkienCon 2014 – fotky, záznamy tak vůbec (doplněno: 24.1. 22:47)
Dne 23.1.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 134

O čem se psalo před rokem?

 
[ Všechny články / rozšířené hledání ]Nejen o víně...


27.1. 2009
Pokud o tom náhodou ještě nevíte, tak 28. května bude v Praze zahrána Symfonie Pán prstenů! Detaily najdete a lístky můžete objednávat ZDE

9.4. 2008
Na adrese www.lotrcon.cz najdete pozvánku na letošní LOTRcon ve dnech 27.6 - 29.6 2008, pásma na téma nejen Pán prstenů jako součásti Festivalu Fantazize.

5.3. 2007
Máte radi fantasy a sci-fi? Baví Vás história Slovanov? Ste blázni do mangy a anime? Alebo si chcete len prísť vyskúšať DDR či Sing Star ? Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali pozitívne, potom niet lepšej voľby ako navštíviť Slavcon 2007. Pestrý trojdňový program len za 200 Sk v predpredaji a za 250 Sk na mieste. Pre bližsie informácie navštívte stránku www.slavcon.arda.sk, kde sa môžete priamo zaregistrovať. (akci pořádá Spoločenstvo Tolkiena, kon

15.11. 2005
Dne 17.11.2005 od 14h se v sále HAMU uskuteční koncert Pražského Filmového Orchestru (viz. malá recenze). I tentokrát je krom hudby J. Williamse připravena The Lord of the Rings Trilogy Howarda Shorea. Více informací na stránkách PFO

10.1. 2005
Palace Cinemas Slovanský dům mají na programu maraton všech rozšířených verzí Pána prstenů. Bohužel startuje o půlnoci z 18. na 19. ledna (úterý na středu), což při dvanácti hodinách filmu není dvakrát ideální čas. Tohle rozhodně není poslední příležitost, takže se nemusíte snažit zlikvidovat v takto nelidský termín a v klidu můžete počkat. A nebo zajít jen na rozšířený Návrat krále...

... všechny zprávičky

Tipy na pohlednici !


Návrat Krále - 26 fotekDvě Veže - 15 fotekComics - postupně doplňováno

Nejoblíbenější články


DVD a VHS
Objednejte si Návrat krále se slevou!


Hry
Návrat krále a další hry na PC, PSX i PS2Zasponzorujete provoz tohoto webu? Více zde

Poradna
Gondorský archiv - poradna v otázkách tolkienistických

Byla by pro vás zajímavá projekce všech rozšířených verzí Pána prstenů s nějakou tou přednáškou?
Ano, kdykoliv (kino v Praze)
[ 2565 - 76,11% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Praze)
[ 33 - 0,98% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Praze)
[ 107 - 3,18% ]
Ano, později (kino v Praze)
[ 25 - 0,74% ]
Ano, kdykoliv (kino v Brně)
[ 303 - 8,99% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Brně)
[ 16 - 0,47% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Brně)
[ 17 - 0,5% ]
Ano, později (kino v Brně)
[ 52 - 1,54% ]
Spíše ne
[ 61 - 1,81% ]
Určitě ne
[ 191 - 5,67% ]
... výsledky starších anket

Upozornit na nové články
Více informací zde


Nostalgie - starý design
... články, novinky
... divácké recenze

...::: Film Pán Prstenů - The Lord Of The Rings Movie na webu JCsoft's Fantasy (ISSN 1214-052X):::...
Vytvořil a spravuje pro vás Jan "Belcarnen" Čeřovský
Optimalizováno pro kvalitní prohlížeče a rozlišení 800x600 a vyšší
Chcete spolupracovat na tvorbě stránek? Mít zde svou reklamu? Napište!