| Mitrilka, přidáno 15.9. 2003 8:43:29 |
Mrkni se na foto č.11,ať víš co to je za pozadí!!!
|
|
| Mitrilka, přidáno 15.9. 2003 8:41:27 |
To není v lese!Koukni se ještě jednou a pořadně
|
|
| Preciousssss, přidáno 7.9. 2003 22:11:45 |
Pěkný fleky v lese.
|
|
| l, přidáno 25.8. 2003 20:06:38 |
to je faramir
|
|
| Brygmi, přidáno 8.8. 2003 21:25:32 |
Tam je nějaká hlava skřeta..a to zatím?Asi se budu muset ještě jednou juknout na trailer
|
|
| Shadow, přidáno 5.8. 2003 12:50:34 |
Co to je????
|
|
| Ithriliel, přidáno 2.8. 2003 13:11:49 |
Já taky ne,pravděpodobně tam někdo zrovna prodělává delirium tremens (pokud je to napsané špatně tak se omlouvám).
|
|
| Eówyn°, přidáno 2.8. 2003 11:10:57 |
Oh-to jsem nějak nepochopila.
|
|