| Eowyn, přidáno 28.3. 2005 12:39:18 |
Neviem prečo ale Denethor mi prripada jak...jak ...jak keby ho prave presiel parny valec....
|
|
| Eowyn, přidáno 28.3. 2005 12:39:17 |
Neviem prečo ale Denethor mi prripada jak...jak ...jak keby ho prave presiel parny valec....
|
|
| Easterling, přidáno 1.1. 2005 0:27:30 |
Let the armies of Mordor know this: never again will the land of my people fall into enemy hands!
|
|
| sa, přidáno 1.4. 2004 20:39:46 |
to je držka:-) Radši ať se mračí....
|
|
| Folley, přidáno 3.2. 2004 1:14:56 |
HE HE HÉÉÉ...SEM ZHULENEJ JAK PRASE...HOLT SEM JICH PŘEKOUŘIL TROŠKU VÍC...VY STE DALŠÍ? HE HE HÉÉ
|
|
| PCcat, přidáno 17.11. 2003 20:11:16 |
Snad pet z peti, ne?
|
|
| Darthie, přidáno 14.11. 2003 18:06:04 |
PCcat: Skor takto: "Styria z piatich spravcov Gondoru doporucuju Signal Integral." :-D
|
|
| PCcat, přidáno 13.11. 2003 19:01:35 |
po tom
|
|
| PCcat, přidáno 13.11. 2003 19:01:23 |
Protože po to má člověk bílý zuby, Denethor je má dohněda:)))
|
|
| asfaloth, přidáno 13.11. 2003 17:40:29 |
prečo nie Colgate Total? :-)
|
|
| PCcat, přidáno 12.11. 2003 16:01:44 |
Ten by mohl delat reklamu na zubni pastu: Denethor a Boromir doporucuji novy Signal Integral:)))
|
|
| Darthie, přidáno 11.11. 2003 22:45:46 |
Susee: Keby len zuby, cely usmev! :-) Oni ten casting Denethorovcov (vsetkych troch) naozaj zvladli na jednicku s hviezdickou! :-D
|
|
| Susee, přidáno 11.11. 2003 21:53:42 |
Má zuby jako Boromir.
|
|
| Legolas, přidáno 11.11. 2003 20:47:58 |
Mě jako Denethor nepřijde.
|
|
| Hasuf, přidáno 11.11. 2003 19:52:54 |
On se nesměje ale dělá tajný signály:)
|
|
| Brygmi, přidáno 11.11. 2003 18:40:39 |
To je Denethor?Tééda,takhle teda na hranici asi vypadat nebude co?:))
|
|
| PCcat, přidáno 11.11. 2003 17:23:21 |
Asi ten den jeste nepotkal Faramira=D
|
|
| NinqueElen, přidáno 11.11. 2003 12:00:19 |
Jééé zázrak!!!!Vyvěste vlajky!!!!!!!!!!On se směje!!!!!!
|
|
| Utěšitel, přidáno 10.11. 2003 22:56:19 |
Nakalenej Denetor
|
|
| elfčík, přidáno 10.11. 2003 19:32:35 |
Takhle bych ho ani nepoznala...
|
|
| Darthie, přidáno 10.11. 2003 19:16:33 |
No toto, uplne je z neho iny clovek... :-D
|
|
| Jan Belcarnen Čeřovský, přidáno 10.11. 2003 17:48:04 |
Denethor oslavuje... hele, on se umí i usmívat :-)
|
|