| Darthie, přidáno 9.6. 2003 14:53:27 |
Nuz keby tam vzadu neboli tie hradby, tak to vyzera ako vylet Gondoranov do Prahy... ;)
|
|
| Sexy lady, přidáno 29.5. 2003 14:01:11 |
To je maras!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
| Andy, přidáno 27.5. 2003 14:58:25 |
Ten obří kůň mi tam moc nesedí !!!!!!!!
|
|
| Robine, přidáno 26.5. 2003 21:23:23 |
Třeba ho někdo vyfotil když byl na jaře v Praze:-)
|
|
| LegoLASKA, přidáno 26.5. 2003 18:14:26 |
morwen: me to pride jako kdyz stojej na vaclavaku a cumej na sv. vaclava... a faramira to nak vzalo...
|
|
| Emer, přidáno 24.5. 2003 8:58:16 |
Rob - to sedí!!!
|
|
| Lúthien, přidáno 23.5. 2003 21:44:32 |
Tady vypadá jako před smrtí:-)
|
|
| morwen, přidáno 20.5. 2003 17:03:33 |
To za ním je Žižka???
|
|
| Rob, přidáno 20.5. 2003 10:17:14 |
To mi připomnělo Tři veterány.Ted´ mu naroste nos až do Roklinky.
|
|
| Ungel, přidáno 19.5. 2003 17:28:58 |
Tak tahle fotka se mu moc nevyvedla.:-)))
|
|
| Beren+Luthien, přidáno 19.5. 2003 15:43:56 |
asi mu niekto zlomil nos
|
|
| Sam(Radka), přidáno 18.5. 2003 20:44:14 |
Baby:Docela možný...Fara teď točí Snad Draculu tady u nás.
|
|
| Celebrían, přidáno 18.5. 2003 12:07:00 |
co se mu stalo?
|
|
| Baby, přidáno 17.5. 2003 19:03:45 |
Že by na Václaváku?
|
|
| Brygmi, přidáno 17.5. 2003 17:23:35 |
Alespoň,že někde je Faramir, i když tady vypadá jako...no radši nic.
|
|