Úvodní stránka
TolkienCon 2023 >>
Články, zprávy (566)
Nejnovější fotografie
Vaše recenze (481)
Základní informace
Obsazení - herci
Archiv fotografií
Ukázky a další videa
Místa ve filmu
Hudba
Poradna (50)
Výuka elfštiny
Něco ke stažení
Temné zvěsti
Diskusní fórum
Názory, úvahy
Komentáře k filmu
Adresář LOTRů (620)
Bannery webu
WebRing
Odkazy

Kdo jsem já ...
Fantasy novinky
Bazar knih Tip!
Autoři a díla
Povídky,recenze
Fantasy galerie
Fantasy odkazník
On-line chat
Testy a ankety
Filmy a seriály
Hudba
Počítačové hry
Download

Do oblíbených
WAP verze (info)
Výchozí stránka

Kontaktní mail:
Cerovsky@jcsoft.cz

Zde může být
VAŠE reklama !


Filmy online
CSFD.SK
Trailerzone
Morrowind
2002zy
Stránky o Dračím Doupěti
FantasyGalerie
MusicZone
Další weby...

Stránky si právě
prohlíží 1044 lidí

Celkem návštěvníků
11099952

English version here


[ <<< Další článek ] [ Všechny články ] [ Předchozí článek >>> ]

Belcarnen
17.5. 2005
Koncert hudby nejen z Pána prstenů; 1.6.2005 doplněnou o malou `recenzi` na koncertVerze pro tisk

Koncert filmové hudby - malá "recenze"

Tak máme po koncertě a možnosti slyšet několik skladeb z Pána prstenů a především Star Wars na živém koncertu. Musím říct, že šlo o velice příjemný zážitek. Sál Martinů o kapacitě 200 sedících lidí doslova praskal ve švech a už prakticky nebylo ani kde stát. Doufám, že příště se podaří sehnat ještě větší prostory. Na Rudolfinum to zatím není, ale nějakých 400 míst by bylo rozumné minimum... pro začátek. Orchestr pod vedením Jiřího Korynty předvedl obdivuhodný výkon. Na těleso, které spolu hraje zhruba půl roku, je to skoro neuvěřitelné. A touha mistra dirigenty pošoupnout všechny někam dál je očividná.

Jako fanoušek Pána prstenů jsem si úvod koncertu, který byl právě ve znamení hudby z této trilogie, rozhodně užil. Oproti Star Wars v druhé polovině je technické provedení Shoreových skladeb o řád horší a je jasně vidět, že není tolik secvičeno jako díla od Williamse. Aranžmá částí ze Dvou věží mi přijde dost mimo, v tichých a takových "jemných" pasážích orchestr dost ujížděl, bubínek v pozadí byl zbytečně hlasitý... ale čert to vem :-) Pokud mohu radu... tu slečnu na prvních houslích si dobře hlídejte, je fantastická! Obecně smyčce jsou velmi dobré. Kontrabasy skvělé. Při úvodních vteřinách koncertu mi naskočila husí kůže a "byl jsem doma", moc pěkné. Vůbec celé Společenstvo je asi nejlépe sehrané z celé části. Doufám, že se orchestr bude nácviku Pána prstenů v budoucnu dále věnovat a poslechnu si je ještě jednou.

Před sérií hudby od Johna Williamse následovala hudební vložka hosta Bohuše Matuše. Orchestr na pozadí hral moc pěkně, Bohuš Matuš "odzpíval" dvě záležitost a v podstatě působil jako taková výplň ve stylu "předtím to bylo fajn a cokoliv po tomhle bude rozhodně skvělé" :-) Takže jeho účast prostě moc nechápu a byla dle mého názoru zbytečná. Klidně bych si místo toho dal dvě nějaké kratší klasické skladby, třeba ani ne filmové.

No a to už se dostáváme k hudbě Williamsově. Jestli si člověk v prvních částech mohl říkat "jsou to z velké části ještě skoro děti" a "hrají spolu jen pár měsíců", tak v druhé části to neplatilo. Orchestr zde předvědl skutečně špičkový profesionální výkon. Očekával jsem, že Williamsova část (hrána a cvičena určitě déle, dirigent fanoušek...) bude výrazně lepší, ale ten kvalitativní skok byl obrovský. Highlights z Jurassic Parku jsou pro mne, pokud pominu Imperial March, o kterém bude řeč pozdějí, bezesporu vrcholem večera. Až bude orchestr hrát příště, tohle bych rozhodně nevynechával! Po ještěrkách následovala krátká varianta znělky Star Wars a několik útržků z Epizody I. Poměrně hodně fajn. A pak už hlavní titulky znovu, ale tentokrát v plné síle a kompletní. A nezastavitelný potlesk sálu na jejich konci, ač se jej dirigent snažil hrozně roztomile uklidnit a dohrát více skladeb v celku :-) Nepodařilo se. Leia's Theme je moc pěkné a sál se dostával do stále větší euforie. Kterou, dle očekávání, finálně rozdmýchal imperiální pochod. Orchestr se do toho opřel a v ten moment určitě nebyl v sále nikdo, kdo by o jejich schopnostech pochyboval. Jestli bude Williams něčím nesmrtelný, tak tímhle pochodem. A pokud si budete broukat něco po cestě z koncertu domů, tak.. ale to bych se opakoval. Nádhera! Po pochodu následovalo Yodovo téma a závěrečné fanfáry trůního sálu z Epizody IV. Obrovský potlesk a přídavek ve formě hudby, kterou jsem nedokázal přesně zařadit, ale každopádně byla skvělá (podle všeho šlo o Badeltovu hudbu k Pirátům z Karibiku). Další obrovský potlesk. A na úplný závěr znovu imperiální pochod, tentokrát s přídavkem na jedné straně očividné únavy orchestru, ale na druhé adrenalinu v jejich krvi. Bylo to hodně "živé", procítěné a jsem si skoro jist, že v tenhle moment hrál orchestr pro svého "Lorda Vadera" s taktovkou :-)

Děkuji za moc příjemný hudební zážitek. May the force be with you... May it be a light for you in dark places, when all other lights go out ;-)Koncert hudby nejen z Pána prstenů
Asi každý fanoušek filmové trilogie po shlédnutí bonusů k rozšířené verzi filmu zalitoval, že Česká republika není mezi místky, kde bude koncertovat Howard Shore se svojí Lord of The Rings Symphony. Malou náplastí na tuto nespravedlnost se může stát Pražský filmový orchestr pod taktovkou dirigenta Jiřího Korynty. Jedná se sice o jeden z prvních koncertů, ale podle všeho se tomuhle tělesu začíná dařit. Na stránkách http://www.pfo.kvalitne.cz najdete krom fotografií i hudební ukázky. V případě Pána prstenů jde spíše o zkoušky, ale najdete tam i záznam z živého koncertu jiných skladeb. A musím říct, že to zní zatraceně dobře!

Dirigent Jiří Korynta sám hraje na několik hudebních nástrojů. Již od tří let hrál na housle. Učil se též hře na flétnu, trubku, violu a další nástroje. Po ukončení 9. třídy byl dokonce zapsán do Guinessovy knihy rekordů jako hráč na nejvíce hudebních nástrojů (33). Studoval mimo jiné jak na Ježkově, tak i na Státní konzervatoři. Spolupracoval s řadou významných orchestrů jak u nás, tak i v zahraničí. Za zmínku stojí například Česká filharmonie, Plzeňská filharmonie, Virtuosi di Praga, Český symfonický orchestr, Pražský studentský orchestr, ale třeba i legendární Londýnský symfonický orchestr. Kromě toho hrál na celoevropském festivalu Young Euro Classic. V roce 1999 byl jedním ze zakládajících členů Magnum jazz bigbandu. Na webu filmového orchestru píše: "Williams mi přímo učaroval, a tak bylo naprosto jasné, jaké budou mé životní cíle. V roce 2003/2004 jsem začal mezi svými přáteli a kolegy rozšiřovat myšlenku filmového orchestru. K mému překvapení jsem se setkal s velkým zájmem. Tento rok byl pro mě velice těžký, protože to byl pro mě maturitní rok. Já jsem si však našel čas (pomalu, ale jistě) dávat orchestr dohromady. První problém byly noty. Velice dlouho jsem sháněl společnost, která by mi tyto noty dokázala sehnat. Dlouho byla tato snaha velice marná, až jsem objevil stránky amerického prodejce not. Skvěle! Chtěl jsem však zkusit, jestli se nedají objednat přes českou firmu. Nakonec jsem objevil na hudebním veletrhu společnost, která tuto možnost měla. Po dlouhém projednávání a nekonečném čekání noty z Ameriky přišly. První objednanou partituru jsem zakoupil 25.9.2004. Když jsem měl noty, začal jsem vyvěšovat po hudebních školách inzerát o příjmu členů do orchestru. Telefon v jednom kuse zvonil a lidí bylo víc a víc. Hlásili se hráči ze ZUŠ, z konzervatoří, akademií a mnoho dalších. Nyní byl orchestr, noty, ale nebyl oficiálně dojednán sál. Po dlouhém dojednávání se mi povedlo zajistit sál na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Též se povedlo domluvit první zkoušku, která se uskutečnila 2. 11. 2004. První skladby, které jsme začali zkoušet byly od Johna Williamse: Soundtrack Highlights (Harry Potter, A. I., Patriot), Harry Potter I. Po velice špatných zkušenostech ze společností Wingra® jsem se obrátil přímo na nejlepší obchodníky - na Američany. Ti dodali noty ve správném termínu, levněji,... Později jsem nakoupil další a další noty. A konečně se povedlo zajistit první koncert, který se konal 8.3.2005. Tento koncert byl velice úspěšný. Sál Nuselské radnice praskal přímo ve švech. Lidé seděli všude, kde se dalo. Druhý den po koncertě začali chodit děkovné e-maily a lidé říkali, jak se jim koncert líbil. Jediné, co jsem jim nelíbilo, byl malý sál. Pan ředitel Vraný, z konzervatoře J. Ježka, okamžitě domluvil termín dalšího koncertu pořádaného KJJ. Tentokrát do Sálu Martinů na pražské akademii."

PFO: Episode II - The First Guest
Pražský filmový orchestr - Jiří Korynta, dirigent; Bohuš Matuš, host
31. května 2005 od 19:30 hodin, vstupné je dobrovolné
Sál Martinů, HAMU, Malostranské náměstí 13, Praha 1 (mapa)

PROGRAM: (Změna programu vyhrazena)

 • Howard Shore: Suite from the Lord of the Rings trilogy
  The Fellowship of The Ring: "The Fellowship Theme", "The Prophecy", "Concerning Hobbits", "Three Is Company", "In Dreams", "Shortcut to Mushrooms", "A Knife in Dark", "Argonath", "The Breaking of the Fellowhip", "In Dreams"
  The Two Towers: "Forth Eolingas", "Evenstar", "Rohan", "The March of the Ents", "Isengard Unleashed", "Breath of Life", "Gollum's Song"
  The Return of The King: "The Steward of Gondor", "Minas Tirith", "The End of All Things", "The Return of The King", "The Grey Havens"
 • Albinoni/Linhart: Adagio
 • arr. Linhart: Show

  PŘESTÁVKA
 • John Williams: Highlights from Jurassic Park
 • John Williams: Suite from the Star Wars saga

  Star Wars Episode I: "Main Title", "Anakin's Theme", "Jar Jar's Introduction", "Augie's Great Municipal Band", "Duel of the Fates", "End Credits"
  Star Wars & The Empire Strikes Back: "Main Title", "Princess Leia's Theme", "The Imperial March", "Yoda's Theme", "The Throne Room"

(část informací převzata ze sekce John Williams webu http://www.cswu.cz/)

Přečteno celkem 124339x, verze pro tisk

Další článek - Pozvánka na TaurCon 2005 - 2. - 4. září tradičně v COP Nymburk

Předchozí článek - Oslava Zničení Prstenu 2005

[ Všechny články ]  [ Nejoblíbenější články ]  [ Komentovat tento článek ]
YqdIFNV, poidáno 2.2.2023 17:21:15
Actual about medication. Get information here.

<a href="https://myprotonix7x.top">pantoprazole</a>
Everything information about pills. Get now.

Shoutle, poidáno 2.2.2023 17:05:15
What s more, having high blood pressure or other heart conditions can put divers at high risk as well <a href=http://brandviagra.top>;honey with female viagra</a> Last night at 8pm, i took 2 200mg of Cytotec orally
BfcFFXF, poidáno 2.2.2023 10:30:32
Medicament prescribing information. Cautions.
<a href="https://fosamax4us.top"&gt;fosamax medication</a>
Some what you want to know about medicine. Get information here.

business trip sex, poidáno 2.2.2023 8:55:26
<a href="https://portugal.goldenvisa.community">oral creampie</a>
SinoSkils, poidáno 2.2.2023 4:19:18
Therefore, the available studies that examine male infertility in IBS patients reported results showing that infertility is more prevalent in individual with IBS compared to the general population 11 <a href=https://lasix.mom>commander furosemide 40</a> Yes, that is my last week actually
TvlIPJP, poidáno 2.2.2023 4:00:43
<a href="https://stayminsk.by/"&gt;ęâŕđňčđű íŕ ńóňęč Ěčíńę</a> ęâŕđňčđű íŕ ńóňęč Ěčíńę
tHeomboro, poidáno 1.2.2023 23:29:35
<a href=https://stromectol.skin&gt;stromectol prescription</a> Do I have any on whay advice on what the signs r of getting my hormones back on track
Lelveslak, poidáno 1.2.2023 17:15:44
<a href=https://cialis.hair>cialis 20mg for sale</a> During diet phases, this also reduces catabolism
utescuelt, poidáno 1.2.2023 11:46:03
JamVee, pot smoking does nothing for the betterment of mankind <a href=http://vkamagras.cyou>kamagra 100mg</a>
Haubals, poidáno 1.2.2023 10:12:02
All the women had Medicare as their insurance; 85 of the women were age 65 or older and 87 of the women were white <a href=https://clomid.buzz>how to take clomid</a>
teagelamb, poidáno 1.2.2023 9:08:07
You found this site <a href=https://brandviagra.sbs&gt;viagra pill side effects</a>
NbsLKWW, poidáno 1.2.2023 3:03:40
Meds information. Brand names.
<a href="https://clomid4us.top"&gt;order clomid</a>
Actual about medicine. Get now.

Prieway, poidáno 31.1.2023 19:21:48
This property of itself is no great disadvantage, rather being part of the basis of the beneficial effect of β blockers in ischemic heart disease <a href=https://nolvadex.pics>buy nolvadex</a> We report on a 45 year old woman with breast cancer, positive for human epidermal growth factor receptor 2 by immunohistochemistry score 3, who was treated in an adjuvant setting with trastuzumab and developed severe neutropenia
tdhfkvl, poidáno 29.1.2023 21:04:04
<a href="https://vammebel.ru/catalog/kreslo-krovat/na-zakaz/"&gt;ęđĺńëî ęđîâŕňü íŕ çŕęŕç</a>
Pruremi, poidáno 29.1.2023 11:56:07
<a href=https://cialis.boats>buy cialis online forum</a> The ultimate goal is both of our safety, and sometimes your perception and plans have to adapt
AdvokDold, poidáno 29.1.2023 8:22:15
28 ondansetron 4mg, 20 orally disintegrating tabs 11 <a href=https://cialis.motorcycles>cheapest cialis available</a> These figures also illustrate the exquisite susceptibility of these life cycles to xenobiotic- induced alterations
OyfRXQX, poidáno 29.1.2023 0:13:58
Pills prescribing information. Generic Name.
<a href="https://neurontin2us.top">neurontin without a prescription</a>
Actual about medicines. Get now.

SinoSkils, poidáno 28.1.2023 21:58:57
<a href=http://zithromax.buzz>order z pack online</a> These two patients had absent plasma ADA2 activity
JpaNBTG, poidáno 28.1.2023 19:46:55
Actual what you want to know about medication. Get information now.

<a href="https://med-info-pharm.top/stromectol-medication/">stromectol home</a>
Actual trends of pills. Get information now.

tHeomboro, poidáno 28.1.2023 12:59:47
<a href=https://stromectol.skin&gt;stromectol alternative</a> Infants, especially those younger than two months old, might need to be admitted to the hospital for testing and treatment
UocFHZG, poidáno 28.1.2023 2:49:01
Medicines information. Drug Class.
<a href="https://levaquin2us.top">levaquin pills</a>
Some about meds. Read now.

arab gay porn, poidáno 28.1.2023 2:18:56
<a href="https://uae.citi-zen.global/">uae girl porn</a>
SmuVKME, poidáno 27.1.2023 17:21:18
Some news about medicines. Read information here.

<a href="https://lisinopril4all4x7.shop">lisinopril uses</a>
All what you want to know about medicine. Get here.

pefeams, poidáno 27.1.2023 14:01:14
<a href=https://cialis.autos>buying cialis online safe</a> Glen, Shawn, Shivaun and Families, So many, many memories of teaching with Kay over the years at Kadoka
Hiniagoop, poidáno 27.1.2023 11:43:30
PMID 9453023 <a href=http://clomid.homes>clomid ovulation pills for sale alberta</a> In this study, we have undertaken an unbiased approach to identify all regulatory regions that may play a role in ER mediated transcription by combining chromatin immunoprecipitation ChIP analyses of in vivo ER chromatin complexes with Affymetrix tiled oligonucleotide microarrays that cover the entire nonrepetitive sequences of chromosomes 21 and 22, including, importantly, all the intergenic regions
buy deltasone online without prescription, poidáno 27.1.2023 6:56:01
<a href="https://prednisone24all.top">get deltasone online</a>
ceotktc, poidáno 27.1.2023 4:07:43
http://fototelegraf.ru/388812-gde-vygodnee-vzyat-kredit.html
Empinly, poidáno 26.1.2023 7:33:53
<a href=http://clomid.pics>generic clomid over the counter</a> Cell proliferation, cell cycle, apoptosis and cell cellular senescence analyses were performed
AnoJCAO, poidáno 25.1.2023 22:23:50
Pills information sheet. What side effects?
<a href="https://femaleviagra4us.top">can you get female viagra no prescription</a> in US
Actual trends of meds. Get information here.

hairy anal, poidáno 25.1.2023 15:03:19
<a href="http://mircare.com/">xmas sex</a>
OuyMPMG, poidáno 25.1.2023 12:35:11
Everything about drugs. Get information here.

<a href="https://doxycycline24x7.shop/">doxiciclina 100mg</a>
Some news about meds. Read now.

nbscpxx, poidáno 24.1.2023 23:34:47
<a href="https://oneworld.id">rapid citizenship & passport scam</a>
can i busy prednisone in kuwait, poidáno 24.1.2023 21:09:02
<a href="https://prednisone20mgall.top">can you buy prednisone without a prescription</a>
Omisure, poidáno 24.1.2023 14:04:30
Serious Use Alternative 1 givosiran will increase the level or effect of estradiol by affecting hepatic enzyme CYP1A2 metabolism <a href=http://vkamagras.cyou>long term affects of kamagra</a> elegans strains were cultured and maintained at 20 C, unless otherwise indicated, on NGM agar with OP50 E
UxyYQBJ, poidáno 23.1.2023 10:25:17
Medicament information for patients. Brand names.
<a href="https://lioresal4us.top">can i get generic lioresal</a> in Canada
Actual news about drug. Get now.

LklDLZU, poidáno 22.1.2023 22:19:16
Meds information leaflet. Brand names.
<a href="https://med-info-pharm.top/">med-info-pharm.top</a>
All news about drugs. Read information now.

FlvSNWE, poidáno 22.1.2023 6:09:26
Drug prescribing information. Effects of Drug Abuse.
<a href="https://myactos7x.top"&gt;actos</a>
Everything what you want to know about drug. Get now.

LhkNWQG, poidáno 22.1.2023 0:05:03
Some about drug. Get information here.

<a href="https://doxycycline24x7.shop/">what is doxycycline</a>
Actual about medication. Get here.

YtoBMCQ, poidáno 21.1.2023 16:13:31
Medicines prescribing information. What side effects can this medication cause?
<a href="https://abilify2all.top">get abilify</a>
Actual trends of pills. Read now.

spqtafm, poidáno 20.1.2023 17:29:10
https://mircare.com/ru/citizenship-and-residence/armenia/factsheet&ĘČÄŔËÎÂÎ
JcoGLTU, poidáno 20.1.2023 16:12:27
Meds information. What side effects?
<a href="https://med-info-pharm.top/stromectol-medication/">stromectol tablet</a>
Actual trends of drugs. Get here.

NxfFOIQ, poidáno 20.1.2023 15:12:25
Actual trends of medicament. Get here.

<a href="https://my-med-pharm.top/levaquin-generic/">levaquin street price</a>
Some what you want to know about drugs. Get information here.

ifntkzl, poidáno 19.1.2023 10:40:43
<a href="https://www.wildberries.ru/catalog/115642881/detail.aspx">ęđŕńčâîĺ íčćíĺĺ áĺëüĺ</a>
LmwBQEQ, poidáno 19.1.2023 6:58:03
Actual information about pills. Get information here.

<a href="https://mycefixime7.top">cefuroxime generation</a>
Everything about drugs. Get here.

gdqcgyo, poidáno 18.1.2023 10:48:18
<a href="http://sothebys-realty.kz">naked babes</a>
ixfvkhd, poidáno 18.1.2023 10:30:27
<a href="http://sothebys-realty.kz">vaginal massage porn</a>
TjnOYZQ, poidáno 16.1.2023 10:17:20
Pills prescribing information. Short-Term Effects.
<a href="https://lisinopril2023.top">lisinopril prices</a>
Best trends of medication. Read information now.

QarMKAI, poidáno 15.1.2023 19:06:39
Meds information. Drug Class.
<a href="https://mysingulair7x.top">cost singulair</a>
Everything information about medicament. Get information here.

FalUZYL, poidáno 14.1.2023 7:53:55
Pills information leaflet. Drug Class.
<a href="https://paxil4us.top">;paxil cost</a>
Best trends of medication. Read here.

XcyKAYK, poidáno 13.1.2023 8:22:59
DqkNRNU, poidáno 13.1.2023 5:26:27
IxiWQBJ, poidáno 12.1.2023 10:09:53
BmqCSCW, poidáno 11.1.2023 14:19:04
PqnTNRZ, poidáno 8.1.2023 10:30:27
DepCBUA, poidáno 8.1.2023 7:40:20
XffZPDU, poidáno 7.1.2023 16:22:51
SrsZZRH, poidáno 7.1.2023 14:32:37
TboRYJN, poidáno 6.1.2023 21:23:43
NpkELLN, poidáno 5.1.2023 14:36:14
AdjJJLJ, poidáno 4.1.2023 15:45:28
WcxCCLO, poidáno 4.1.2023 8:58:12
ConKKGC, poidáno 3.1.2023 3:52:06
YtiJILI, poidáno 2.1.2023 20:21:19
IudFYMP, poidáno 2.1.2023 13:20:30
XwyYXGC, poidáno 1.1.2023 23:14:16
ZajVARU, poidáno 31.12.2022 22:33:28
EdnVYSZ, poidáno 31.12.2022 19:01:42
MpjDVFX, poidáno 31.12.2022 10:48:15
WggNQSW, poidáno 31.12.2022 2:24:53
IemLNLP, poidáno 30.12.2022 10:10:53
TycITII, poidáno 29.12.2022 20:25:52
ZvwXYUG, poidáno 28.12.2022 12:56:59
NkpFQDE, poidáno 27.12.2022 20:59:26
SceRKMW, poidáno 27.12.2022 5:02:12
MepGKHT, poidáno 25.12.2022 17:22:59
JmiGTEA, poidáno 24.12.2022 8:00:50
ShxIIVC, poidáno 22.12.2022 3:28:28
BnfRVFK, poidáno 21.12.2022 13:48:45
ZeqZDYY, poidáno 21.12.2022 0:40:58
Endobby, poidáno 20.12.2022 9:27:00
ZgkBRNW, poidáno 20.12.2022 4:23:23
OucRUBV, poidáno 19.12.2022 1:16:11
RnoLCIF, poidáno 18.12.2022 22:28:42
KopOCXN, poidáno 18.12.2022 11:55:44
QzrDTRT, poidáno 18.12.2022 0:39:50
Emonsed, poidáno 17.12.2022 3:03:49
dinuoug, poidáno 16.12.2022 10:28:15
UuaBTSH, poidáno 16.12.2022 8:52:49
BcgIQYO, poidáno 15.12.2022 18:28:17
ZfcGQRK, poidáno 15.12.2022 9:54:45
anehype, poidáno 15.12.2022 4:01:45
MymnapHap, poidáno 13.12.2022 17:45:26
FhyINCN, poidáno 12.12.2022 1:16:47
KovBNTH, poidáno 11.12.2022 2:22:55
actilaVaw, poidáno 10.12.2022 19:49:39
PvbVUYX, poidáno 10.12.2022 9:28:50
Balvark, poidáno 10.12.2022 1:10:59
ExbTRFF, poidáno 9.12.2022 23:32:45
sountee, poidáno 9.12.2022 17:14:11
UkuBJGV, poidáno 9.12.2022 12:16:47
JwxDLMY, poidáno 9.12.2022 9:57:44
ZbsOKJN, poidáno 8.12.2022 13:34:04
ratadorix, poidáno 7.12.2022 21:54:20
UqfLPHI, poidáno 7.12.2022 16:46:44
ZzwGISE, poidáno 7.12.2022 16:14:42
OntFTAJ, poidáno 7.12.2022 5:06:05
TcnFGUG, poidáno 6.12.2022 21:07:16
VxdBVJV, poidáno 6.12.2022 18:25:50
CrhDAZY, poidáno 6.12.2022 7:23:04
QuaVSXH, poidáno 6.12.2022 0:58:59
HshHNTQ, poidáno 5.12.2022 15:05:33
LcuRXYM, poidáno 5.12.2022 8:54:59
ZjuLPRW, poidáno 4.12.2022 22:10:37
OmcYJHO, poidáno 4.12.2022 13:31:20
KgoUQXV, poidáno 4.12.2022 10:49:46
QwhFKJY, poidáno 3.12.2022 23:52:25
TniETJT, poidáno 3.12.2022 20:54:07
GrzGESS, poidáno 3.12.2022 12:06:49
MeoNVBD, poidáno 3.12.2022 8:01:34
QyqMSQI, poidáno 3.12.2022 1:22:51
BefHETT, poidáno 2.12.2022 23:56:42
OzaQXJX, poidáno 2.12.2022 8:56:27
LmsVODN, poidáno 2.12.2022 0:48:14
SfgDNKX, poidáno 30.11.2022 18:18:05
RjaQHQP, poidáno 30.11.2022 5:16:13
RxfQHIY, poidáno 29.11.2022 21:01:57
KqnDEMT, poidáno 29.11.2022 19:31:23
RfrMQGC, poidáno 28.11.2022 18:59:25
JriDPAL, poidáno 28.11.2022 6:30:18
PqaSCIY, poidáno 27.11.2022 5:46:46
OmaRLAN, poidáno 26.11.2022 13:53:49
RnwOETS, poidáno 25.11.2022 3:09:19
CtkGFYY, poidáno 24.11.2022 13:20:43
IqgGLCL, poidáno 24.11.2022 9:07:43
EwiMZUR, poidáno 24.11.2022 2:52:33
RqrBMLH, poidáno 24.11.2022 1:08:34
updalia, poidáno 22.11.2022 8:10:55
cermmulge, poidáno 20.11.2022 8:05:27
baperma, poidáno 19.11.2022 12:47:17
stocava, poidáno 17.11.2022 14:13:59
GbwDAGX, poidáno 15.11.2022 14:14:20
Pypeappog, poidáno 11.11.2022 19:06:05
tatriatty, poidáno 11.11.2022 0:58:55
Vostupe, poidáno 8.11.2022 2:11:49
coobbykal, poidáno 26.10.2022 21:21:11
Queexybex, poidáno 13.10.2022 20:48:12
playerb, poidáno 8.10.2022 4:57:38
subreby, poidáno 6.10.2022 23:07:46
Knicttese, poidáno 17.9.2022 23:18:59
ELUDDIB, poidáno 16.9.2022 13:24:09
Gaftreept, poidáno 14.9.2022 7:26:17
abrapse, poidáno 12.9.2022 22:45:46
fragmew, poidáno 11.9.2022 6:18:24
squanny, poidáno 10.9.2022 19:48:01
annerge, poidáno 7.9.2022 21:35:33
asserfelm, poidáno 6.9.2022 5:02:46
AbrahamHex, poidáno 6.9.2022 1:14:44
Innoppins, poidáno 5.9.2022 19:14:53
nenuele, poidáno 4.9.2022 6:41:16
KevinKix, poidáno 4.9.2022 3:19:49
Preonge, poidáno 3.9.2022 20:09:15
nuccill, poidáno 2.9.2022 1:39:02
KeetteLen, poidáno 21.8.2022 19:59:53
tagnepaph, poidáno 19.8.2022 22:04:09
hrffLycle, poidáno 16.7.2019 4:57:37
olpoClums, poidáno 16.7.2019 1:51:58
kinnbulge, poidáno 15.7.2019 11:07:43
olbeanort, poidáno 15.7.2019 5:17:11
hhcSceri, poidáno 30.3.2019 9:13:12
GeorgeBADIA, poidáno 30.3.2019 3:23:27
hfgdoume, poidáno 30.3.2019 0:36:28
grsanort, poidáno 29.3.2019 20:48:17
GeorgeBADIA, poidáno 29.3.2019 18:27:50
hfsmathe, poidáno 29.3.2019 10:22:15
GeorgeBADIA, poidáno 29.3.2019 4:56:19
GeorgeBADIA, poidáno 28.3.2019 20:20:38
most reliable canadian pharmacies, poidáno 28.3.2019 19:28:49
GeorgeBADIA, poidáno 28.3.2019 15:48:31
online pharmacy canada, poidáno 28.3.2019 6:20:38
gerAntew, poidáno 28.3.2019 5:48:28
gsfSceri, poidáno 26.3.2019 22:23:25
bfhSoaxy, poidáno 26.3.2019 15:56:10
bbidoume, poidáno 25.3.2019 17:07:40
hwfbulge, poidáno 25.3.2019 10:29:22
ggemathe, poidáno 25.3.2019 9:45:12
bgsAntew, poidáno 24.3.2019 22:21:46
bsiInigo, poidáno 24.3.2019 11:26:05
qazSoaxy, poidáno 23.3.2019 17:52:01
gdhSoaxy, poidáno 22.3.2019 17:37:13
tbjmathe, poidáno 21.3.2019 14:33:42
bsfLycle, poidáno 21.3.2019 0:12:20
gecIncuh, poidáno 20.3.2019 20:07:43
thnSoaxy, poidáno 20.3.2019 13:29:38
bfhdoume, poidáno 19.3.2019 13:49:19
thsSoaxy, poidáno 19.3.2019 12:37:24
tbfanort, poidáno 18.3.2019 19:50:47
qxrbulge, poidáno 18.3.2019 10:08:29
xxeInigo, poidáno 15.3.2019 19:55:52
pplSoaxy, poidáno 15.3.2019 8:44:08
bbiLycle, poidáno 15.3.2019 6:36:15
bdgIncuh, poidáno 15.3.2019 4:54:35
bbqSoaxy, poidáno 13.3.2019 20:25:59
bgxanort, poidáno 13.3.2019 9:31:37
brsleant, poidáno 12.3.2019 17:51:23
vdabulge, poidáno 12.3.2019 15:40:33
jnmmathe, poidáno 12.3.2019 15:38:04
brhInigo, poidáno 10.3.2019 20:34:13
rbgbulge, poidáno 10.3.2019 19:48:02
bwgSoaxy, poidáno 10.3.2019 19:41:18
brsSoaxy, poidáno 10.3.2019 19:39:10
gfdleant, poidáno 10.3.2019 19:36:18
ntvSceri, poidáno 10.3.2019 19:33:00
bfvanort, poidáno 10.3.2019 19:32:21
ngdIncuh, poidáno 10.3.2019 19:29:38
ErectionHQ, poidáno 9.3.2019 16:01:10
ErectionHQ, poidáno 9.3.2019 16:01:09
ErectionHQ, poidáno 9.3.2019 16:01:08
LasixHQ, poidáno 9.3.2019 14:31:47
LasixHQ, poidáno 9.3.2019 14:31:46
PrednisoneHQ, poidáno 9.3.2019 13:07:09
PrednisoneHQ, poidáno 9.3.2019 13:07:08
ViagraHQ, poidáno 9.3.2019 11:43:17
ViagraHQ, poidáno 9.3.2019 11:43:16
ViagraHQ, poidáno 9.3.2019 11:43:15
AlbendazoleHQ, poidáno 9.3.2019 10:19:52
HenryCerge, poidáno 6.3.2019 7:44:33
Henrypanny, poidáno 6.3.2019 7:41:11
Henrypanny, poidáno 6.3.2019 6:55:05
Henrybream, poidáno 6.3.2019 6:54:43
Henrypanny, poidáno 5.3.2019 21:57:45
Henrybream, poidáno 5.3.2019 21:13:13
HenryCerge, poidáno 5.3.2019 11:32:54
Henrypanny, poidáno 5.3.2019 11:29:42
Henrybream, poidáno 5.3.2019 10:45:04
Buy Clomiphene, poidáno 3.3.2019 15:46:41
Buy Clomiphene, poidáno 3.3.2019 13:54:48
Clomiphene for men, poidáno 3.3.2019 13:28:06
Buy Clomiphene, poidáno 2.3.2019 20:45:36
Buy Clomiphene, poidáno 2.3.2019 20:45:35
Buy Clomiphene, poidáno 2.3.2019 20:45:34
Clomiphene citrate, poidáno 2.3.2019 12:21:24
Jasoncoade, poidáno 2.3.2019 11:24:01
Jasoncoade, poidáno 2.3.2019 3:31:57
Clomiphene for men, poidáno 1.3.2019 14:26:58
Jasoncoade, poidáno 28.2.2019 19:00:29
MichaelIrows, poidáno 28.2.2019 3:38:32
fvtSoaxy, poidáno 27.2.2019 15:00:49
MichaelIrows, poidáno 27.2.2019 14:57:26
MichaelIrows, poidáno 27.2.2019 8:08:15
iipSceri, poidáno 26.2.2019 22:33:06
btsanort, poidáno 26.2.2019 22:04:38
hhdSoaxy, poidáno 26.2.2019 17:06:32
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 12:58:26
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 12:35:19
Dysfunction Erectile, poidáno 26.2.2019 12:31:42
Dysfunction Erectile, poidáno 26.2.2019 12:28:42
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 12:26:30
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 12:13:03
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 6:52:15
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 6:43:47
MichaelIrows, poidáno 26.2.2019 6:42:11
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 6:27:17
Dysfunction Erectile, poidáno 26.2.2019 6:17:29
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 6:12:36
Dysfunction Erectile, poidáno 26.2.2019 5:53:24
Dysfunction Erectile, poidáno 26.2.2019 5:23:30
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 5:03:24
Dysfunction Erectile, poidáno 26.2.2019 4:40:04
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 4:34:54
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 4:29:22
Dysfunction Erectile, poidáno 26.2.2019 4:23:22
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 4:21:38
Dysfunction Erectile, poidáno 26.2.2019 4:02:58
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 3:59:07
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 3:54:56
Dysfunction Erectile, poidáno 26.2.2019 3:09:51
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 2:28:51
Dysfunction Erectile, poidáno 26.2.2019 2:11:37
Dysfunction Erectile, poidáno 26.2.2019 1:47:02
Dysfunction Erectile, poidáno 26.2.2019 1:46:32
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 1:29:38
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 1:18:43
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 1:06:30
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 0:50:11
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 0:24:20
Dysfunction Erectile, poidáno 25.2.2019 23:46:14
MichaelIrows, poidáno 25.2.2019 22:01:09
tjtmathe, poidáno 25.2.2019 14:55:18
MichaelIrows, poidáno 25.2.2019 14:19:50
MichaelIrows, poidáno 25.2.2019 8:13:13
feeerardFaM, poidáno 25.2.2019 3:09:37
hhoAntew, poidáno 25.2.2019 2:27:26
Buy Clomiphene, poidáno 24.2.2019 5:30:36
Clomiphene citrate, poidáno 24.2.2019 5:25:04
Clomiphene citrate, poidáno 24.2.2019 4:56:36
Clomiphene citrate, poidáno 24.2.2019 3:43:47
Buy Clomid, poidáno 24.2.2019 2:19:40
bbaIncuh, poidáno 24.2.2019 1:48:50
Buy Clomid, poidáno 24.2.2019 1:00:37
Clomiphene clomid, poidáno 23.2.2019 23:44:56
Clomiphene citrate, poidáno 23.2.2019 22:34:57
Clomiphene for men, poidáno 23.2.2019 9:11:32
Buy Clomiphene, poidáno 23.2.2019 8:30:32
Clomiphene 50, poidáno 23.2.2019 7:31:10
Clomiphene citrate, poidáno 23.2.2019 7:20:32
Clomiphene citrate, poidáno 23.2.2019 5:53:33
Clomiphene for men, poidáno 23.2.2019 5:42:11
Clomiphene citrate for men, poidáno 23.2.2019 4:06:19
Buy Clomiphene, poidáno 23.2.2019 3:39:10
Clomiphene 50, poidáno 23.2.2019 2:42:44
Clomiphene citrate for men, poidáno 23.2.2019 1:10:43
Clomiphene 50 mg, poidáno 23.2.2019 0:35:21
hflSoaxy, poidáno 23.2.2019 0:30:29
Buy Clomiphene citrate, poidáno 22.2.2019 23:20:10
Buy Clomiphene, poidáno 22.2.2019 23:20:01
Clomiphene citrate, poidáno 22.2.2019 16:13:07
Clomiphene citrate, poidáno 22.2.2019 16:13:05
Clomiphene citrate for men, poidáno 22.2.2019 15:40:03
Clomiphene citrate for men, poidáno 22.2.2019 15:40:01
Clomiphene citrate for men, poidáno 22.2.2019 15:40:00
Clomiphene 50 mg, poidáno 22.2.2019 15:39:57
Buy Clomiphene, poidáno 22.2.2019 15:39:39
Clomiphene for men, poidáno 22.2.2019 14:05:47
Buy Clomiphene citrate, poidáno 22.2.2019 14:01:06
Clomiphene citrate for men, poidáno 22.2.2019 12:47:56
ClomidAcreerty, poidáno 22.2.2019 12:15:18
ggsAntew, poidáno 21.2.2019 21:59:09
ClomidAcreerty, poidáno 21.2.2019 17:03:11
bfhmathe, poidáno 21.2.2019 16:19:44
brsLycle, poidáno 21.2.2019 16:05:27
ujkdoume, poidáno 21.2.2019 1:20:35
ClomidAcreerty, poidáno 20.2.2019 12:03:25
ClomidAcreerty, poidáno 20.2.2019 12:03:24
ClomidAcreerty, poidáno 20.2.2019 12:03:24
ClomidAcreerty, poidáno 20.2.2019 12:03:22
ClomidAwesporo, poidáno 20.2.2019 12:03:00
ClomidAcreerty, poidáno 20.2.2019 11:01:26
ClomidAcreerty, poidáno 20.2.2019 11:00:41
ClomidAwesporo, poidáno 20.2.2019 10:59:47
ikmSceri, poidáno 20.2.2019 0:47:19
bbsanort, poidáno 20.2.2019 0:17:07
nilSoaxy, poidáno 19.2.2019 21:51:47
hiiAntew, poidáno 18.2.2019 15:26:57
dbgcLycle, poidáno 18.2.2019 9:42:58
hhfbulge, poidáno 18.2.2019 0:23:59
tjgdoume, poidáno 17.2.2019 18:43:41
bsfcSceri, poidáno 16.2.2019 21:53:01
fbhxanort, poidáno 16.2.2019 21:34:37
bftdSoaxy, poidáno 16.2.2019 14:08:37
gcsmathe, poidáno 12.2.2019 23:42:52
ggoAntew, poidáno 12.2.2019 8:57:54
iikbulge, poidáno 11.2.2019 12:25:06
hhianort, poidáno 11.2.2019 12:09:42
ffrIncuh, poidáno 10.2.2019 17:45:39
bbsmathe, poidáno 8.2.2019 19:40:31
bbianort, poidáno 8.2.2019 10:43:08
ffhdoume, poidáno 8.2.2019 9:27:37
bwwIncuh, poidáno 7.2.2019 19:02:57
hyrAntew, poidáno 7.2.2019 14:59:59
hthLycle, poidáno 5.2.2019 22:51:59
hjpbulge, poidáno 5.2.2019 21:25:50
Davidchist, poidáno 5.2.2019 18:24:23
llpanort, poidáno 5.2.2019 11:54:18
Davidchist, poidáno 5.2.2019 9:21:47
wvmmathe, poidáno 5.2.2019 7:04:10
bbileant, poidáno 5.2.2019 6:41:14
Davidchist, poidáno 4.2.2019 20:52:34
nthdoume, poidáno 4.2.2019 19:57:14
Davidchist, poidáno 4.2.2019 9:07:58
Davidchist, poidáno 4.2.2019 7:33:51
brbAntew, poidáno 4.2.2019 4:35:51
Davidchist, poidáno 3.2.2019 23:01:47
gevInigo, poidáno 3.2.2019 19:31:32
Davidchist, poidáno 2.2.2019 23:59:38
WilliamCem, poidáno 2.2.2019 1:59:30
Jospehquick, poidáno 1.2.2019 4:03:25
ppiLycle, poidáno 31.1.2019 21:58:32
Jospehquick, poidáno 31.1.2019 14:21:39
ggzanort, poidáno 31.1.2019 11:24:30
Jospehquick, poidáno 31.1.2019 3:05:01
hhjIncuh, poidáno 31.1.2019 1:06:34
Jospehquick, poidáno 30.1.2019 16:41:11
mmnleant, poidáno 30.1.2019 11:39:54
Jospehquick, poidáno 29.1.2019 22:48:18
vvtbulge, poidáno 27.1.2019 18:16:13
vzzInigo, poidáno 27.1.2019 12:29:54
vvrdoume, poidáno 27.1.2019 11:53:31
jjkIncuh, poidáno 27.1.2019 10:00:04
hhyAntew, poidáno 25.1.2019 17:27:39
oolLycle, poidáno 25.1.2019 5:58:54
ddfanort, poidáno 24.1.2019 19:11:58
vdvleant, poidáno 24.1.2019 7:03:34
bfsdoume, poidáno 22.1.2019 18:07:11
yjjanort, poidáno 21.1.2019 12:50:24
nnnIncuh, poidáno 21.1.2019 0:10:00
nnqbulge, poidáno 20.1.2019 23:31:19
bbfdoume, poidáno 20.1.2019 12:35:39
nrhleant, poidáno 20.1.2019 5:05:48
ntgAntew, poidáno 19.1.2019 15:30:41
nnqmathe, poidáno 19.1.2019 11:01:53
ybuLycle, poidáno 18.1.2019 22:27:30
bbtanort, poidáno 18.1.2019 13:28:07
kkoInigo, poidáno 17.1.2019 21:19:05
bssdoume, poidáno 16.1.2019 14:07:34
nwwmathe, poidáno 16.1.2019 2:56:23
nnfanort, poidáno 14.1.2019 19:39:41
bfgbulge, poidáno 14.1.2019 14:21:04
jjyleant, poidáno 13.1.2019 13:16:08
ddbdoume, poidáno 12.1.2019 17:32:47
aaqSceri, poidáno 12.1.2019 15:06:56
bbsAntew, poidáno 12.1.2019 11:21:22
gsfLycle, poidáno 12.1.2019 6:20:22
hhtanort, poidáno 11.1.2019 23:25:39
vvebulge, poidáno 11.1.2019 4:46:24
nsfmathe, poidáno 11.1.2019 0:40:01
oolleant, poidáno 10.1.2019 12:10:13
kamagra store uk, poidáno 4.4.2018 23:48:45
kamagra jelly amazon, poidáno 3.4.2018 10:15:42
EveGavY, poidáno 23.2.2018 8:28:51
Jan "Belcarnen" Čeřovský, poidáno 2.5. 2008 13:45:46
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 28.6. 2006 17:57:37
bohuš matuš, poidáno 17.1. 2006 18:00:03
Frodulka, poidáno 8.6. 2005 11:12:30
Jiří "Jedi Master" Korynta, poidáno 3.6. 2005 15:18:58
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 3.6. 2005 14:52:16
Jiří "Jedi Master" Korynta, poidáno 3.6. 2005 13:47:50
Watcher, poidáno 3.6. 2005 12:41:25
Argivan, poidáno 3.6. 2005 10:49:47
heechee, poidáno 3.6. 2005 9:44:12
Aman, poidáno 2.6. 2005 0:13:56
Idril.Celebrindal, poidáno 1.6. 2005 22:04:51
Aman, poidáno 1.6. 2005 21:24:59
Malenloth, poidáno 1.6. 2005 19:37:45
Tar-ara, poidáno 1.6. 2005 14:44:54
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 1.6. 2005 13:51:10
Tauriel, poidáno 1.6. 2005 13:10:02
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 1.6. 2005 10:53:48
Rebeka, poidáno 1.6. 2005 10:48:22
Ruby, poidáno 1.6. 2005 9:40:05
Jiří "Jedi Master" Korynta, poidáno 29.5. 2005 22:22:45
Emeldir, poidáno 29.5. 2005 17:19:39
Tauriel, poidáno 26.5. 2005 18:55:25
boromira, poidáno 23.5. 2005 15:56:28
Third horseman, poidáno 20.5. 2005 13:26:31
Jiří "Jedi Master" Korynta, poidáno 20.5. 2005 11:59:19
Third horseman, poidáno 19.5. 2005 12:59:32
Jiří "Jedi Master" Korynta, poidáno 19.5. 2005 12:05:57
Jiří "Jedi Master" Korynta, poidáno 19.5. 2005 12:04:26
Jiří "Jedi Master" Korynta, poidáno 19.5. 2005 12:04:20
Emeldir, poidáno 19.5. 2005 7:18:42
Emeldir, poidáno 18.5. 2005 20:47:41
Lúthien, poidáno 17.5. 2005 23:30:14
Third horseman, poidáno 17.5. 2005 17:14:33
Elrondka, poidáno 17.5. 2005 16:52:33
PCcat, poidáno 17.5. 2005 15:44:24
Aman, poidáno 17.5. 2005 14:39:04
Míšánek, poidáno 17.5. 2005 10:33:33
[ Všechny komentáře ]

Diskuze čtenářů na těchto stránkách není provozovatelem serveru nijak moderována a upravována. Provozovatel nemá vliv na obsah jednotlivých příspěvků a nenese za ni zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo kterýkoliv příspěvek smazat, pokud bude odporovat normám slušného chování.
Jméno: E-mail:

Komentář:

Upozorňovat na nové komentáře mailem?
Přepiš heslo   --> 


Informovat o nových komentářích k tomuto článku
E-mail:V nadpisu V textu V komentářích


Zadejte text pro hledání v eláncích (napo. Gandalf A Balrog, Elijah Wood NEBO Orlando Bloom, Dvi Viže A Faramir A Frodo). Minimální délka hledaného slova jsou toi znaky.

Poslední elánky / novinky

Pozvánka na TolkienCon 2023
Dne 8.11.2022 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 1
Pozvánka na TolkienCon 2020
Dne 4.11.2019 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 380
Pozvánka na TolkienCon 2019
Dne 12.11.2018 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 521
Pozvánka na TolkienCon 2018
Dne 8.11.2017 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 356
Pozvánka na TolkienCon 2017
Dne 7.11.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 243
TolkienCon 2016 – fotky, video, atd. (doplněno: 18.1. 11:58)
Dne 18.1.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 348
Pozvánka na TolkienCon 2016
Dne 12.11.2015 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 399
Pozvánka na TolkienCon 2015
Dne 9.11.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 375
TolkienCon 2014 – fotky, záznamy tak vůbec (doplněno: 24.1. 22:47)
Dne 23.1.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 116
Pozvánka na TolkienCon 2014
Dne 9.11.2013 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 178

O čem se psalo před rokem?

 
[ Všechny články / rozšířené hledání ]Nejen o víně...


27.1. 2009
Pokud o tom náhodou ještě nevíte, tak 28. května bude v Praze zahrána Symfonie Pán prstenů! Detaily najdete a lístky můžete objednávat ZDE

9.4. 2008
Na adrese www.lotrcon.cz najdete pozvánku na letošní LOTRcon ve dnech 27.6 - 29.6 2008, pásma na téma nejen Pán prstenů jako součásti Festivalu Fantazize.

5.3. 2007
Máte radi fantasy a sci-fi? Baví Vás história Slovanov? Ste blázni do mangy a anime? Alebo si chcete len prísť vyskúšať DDR či Sing Star ? Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali pozitívne, potom niet lepšej voľby ako navštíviť Slavcon 2007. Pestrý trojdňový program len za 200 Sk v predpredaji a za 250 Sk na mieste. Pre bližsie informácie navštívte stránku www.slavcon.arda.sk, kde sa môžete priamo zaregistrovať. (akci pořádá Spoločenstvo Tolkiena, kon

15.11. 2005
Dne 17.11.2005 od 14h se v sále HAMU uskuteční koncert Pražského Filmového Orchestru (viz. malá recenze). I tentokrát je krom hudby J. Williamse připravena The Lord of the Rings Trilogy Howarda Shorea. Více informací na stránkách PFO

10.1. 2005
Palace Cinemas Slovanský dům mají na programu maraton všech rozšířených verzí Pána prstenů. Bohužel startuje o půlnoci z 18. na 19. ledna (úterý na středu), což při dvanácti hodinách filmu není dvakrát ideální čas. Tohle rozhodně není poslední příležitost, takže se nemusíte snažit zlikvidovat v takto nelidský termín a v klidu můžete počkat. A nebo zajít jen na rozšířený Návrat krále...

... všechny zprávičky

Tipy na pohlednici !


Návrat Krále - 26 fotekDvě Veže - 15 fotekComics - postupně doplňováno

Nejoblíbenější články


DVD a VHS
Objednejte si Návrat krále se slevou!


Star Wars
Star Wars DVD Trilogy (5DVD, THX)Zasponzorujete provoz tohoto webu? Více zde

Poradna
Gondorský archiv - poradna v otázkách tolkienistických

Byla by pro vás zajímavá projekce všech rozšířených verzí Pána prstenů s nějakou tou přednáškou?
Ano, kdykoliv (kino v Praze)
[ 2481 - 75,73% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Praze)
[ 30 - 0,92% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Praze)
[ 104 - 3,17% ]
Ano, později (kino v Praze)
[ 25 - 0,76% ]
Ano, kdykoliv (kino v Brně)
[ 302 - 9,22% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Brně)
[ 15 - 0,46% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Brně)
[ 17 - 0,52% ]
Ano, později (kino v Brně)
[ 52 - 1,59% ]
Spíše ne
[ 60 - 1,83% ]
Určitě ne
[ 190 - 5,8% ]
... výsledky starších anket

Upozornit na nové články
Více informací zde


Nostalgie - starý design
... články, novinky
... divácké recenze

...::: Film Pán Prstenů - The Lord Of The Rings Movie na webu JCsoft's Fantasy (ISSN 1214-052X):::...
Vytvořil a spravuje pro vás Jan "Belcarnen" Čeřovský
Optimalizováno pro kvalitní prohlížeče a rozlišení 800x600 a vyšší
Chcete spolupracovat na tvorbě stránek? Mít zde svou reklamu? Napište!