| Haldirka, přidáno 22.5. 2003 14:21:54 |
Jo,tohle mít ..snad bych se i ubránila.
|
|
| skun, přidáno 19.5. 2003 12:54:51 |
...Aragorn s cepem: "Toš sú bóží bojovníci a zákona..."
|
|
| Earwen, přidáno 9.5. 2003 21:43:36 |
Kaťulka:No jo, tak na co jim pak bylo..měli na to jít jako Husiti...
|
|
| Rob, přidáno 9.5. 2003 10:30:47 |
Škoda,že jsem jedináček,ale zkusím udat matku.Jenže za ní asi moc nedostanu,musela bych k ní určitě ještě něco přihodit.
|
|
| Keli, přidáno 7.5. 2003 13:24:42 |
Já bych do otroctví prodala radši ségru:-)
|
|
| Eowyn, přidáno 6.5. 2003 18:43:15 |
Jo dobry:-))
|
|
| Mithrandir Grey, přidáno 5.5. 2003 13:07:01 |
No teda, to byl dobrej zrojíř, ten co to dělal! Kvuli tomuhle bych prodal do otroctví vlastního bráchu!
|
|
| Throsaei-nogh, přidáno 4.5. 2003 21:02:53 |
70 kg nevazi ani soubojove zbroje ktere jsou zcasti nepohyblive a nektere (hlavne predni) dily maji dvojite.
kde zijete damo? muselo to byt hlavne funkcni, tehdy to nebylo z plastu a nenosili to aby vypadali nezvykle a dobre.
|
|
| Kaťulka, přidáno 4.5. 2003 19:34:45 |
Earwen: No, vzhledem k tomu, že brnění mohlo vážit tak sedmdesát kilo.... asi ne. :-)
|
|
| Earwen, přidáno 2.5. 2003 20:58:07 |
Jůů tak to je vážně fajn, ale mohli se v tom hejbat?..
|
|
| Andy, přidáno 30.4. 2003 21:17:43 |
PĚKNÝ !!!!!!!!!!!!!
|
|
| Kora, přidáno 30.4. 2003 21:16:07 |
SLINT!!!
|
|
| ♀: - ), přidáno 29.4. 2003 21:45:32 |
Ty kraso...
|
|
| Brygmi, přidáno 29.4. 2003 18:09:35 |
Takovou zbroj mít:)))
|
|
| Rob, přidáno 29.4. 2003 12:53:15 |
No,to nepochybně.
|
|
| Ruby, přidáno 29.4. 2003 10:23:58 |
Hmmm... vyhráli si :o)
|
|