| Bard, přidáno 22.8. 2003 20:36:13 |
Toto je MUMAK:)
|
|
| Sauron, přidáno 6.5. 2003 11:04:19 |
Je, to fou krafni floni...
|
|
| Chaos.sro, přidáno 22.4. 2003 16:30:20 |
Žilo bylo deset slonů....
|
|
| Andy , přidáno 7.3. 2003 19:15:11 |
Skvělý!!!!!!!!!!!!
|
|
| asfaloth, přidáno 3.3. 2003 19:49:55 |
No jo, Same, tohle ti doma fakt těžko uvěří. I já měla problém, dokým jsem neuviděla
|
|
| Elwen, přidáno 24.2. 2003 19:36:01 |
Nechtěla bych spadnout zezhora z toho lešení co má na zádech- no, ti chudáci pod jeho nohama to ale asi taky nemají nejlepší.
|
|
| Verunka, přidáno 20.2. 2003 23:16:54 |
Na ploše mám Glumíška, toho za nic nevyměním...nebo že by?
|
|
| Ball_Tongue, přidáno 17.2. 2003 21:27:50 |
naprosto dokonaly......
|
|
| Kejscha, přidáno 17.2. 2003 18:25:29 |
no, ale toto... aj tak sa mi najviac pacila ta scena, kde isli mordorske vojska k barad-duru po tom mostiku - som totiz asi MORDOR POSITIVE
|
|
| tyno, přidáno 17.2. 2003 0:09:13 |
a zas by sa im o kazdorocnych povodniach nejaky utopil...
|
|
| Kerwen, přidáno 16.2. 2003 16:07:57 |
ooooooooooooooo olifanti!
|
|
| denii, přidáno 15.2. 2003 15:32:23 |
pěkný pěkný. To by si mohli vyjednat v trojské zoo.
|
|
| Olórin, přidáno 15.2. 2003 15:23:13 |
Bluekitty: když se strefili do oššíšška.
|
|
| Elendriel, přidáno 14.2. 2003 20:10:40 |
Supr to si dám na plochu.
|
|
| Gimli, přidáno 14.2. 2003 18:20:59 |
Its very zajimave
|
|
| Bluekitty, přidáno 14.2. 2003 17:58:39 |
Nechápu jak těch pár šípů co na něj vystřelili ho mohlo zabít...ZÁHADA
|
|
| Arwen 202, přidáno 13.2. 2003 21:23:51 |
Klid. Jenom takovej vetsí sloníssek!!!
|
|
| Enja, přidáno 13.2. 2003 20:33:09 |
Haradští a Jižani byli tak žúžasní...a Černá brána...a Mrtvé močály....a Fangorn...JÁ CHCI DO KINA!!!!
|
|
| Celebrían, přidáno 13.2. 2003 20:13:06 |
Já fakt nevím co si na tu plochu dám
|
|
| Lily, přidáno 13.2. 2003 20:00:11 |
Tak to je dobré...
|
|
| Nimue Que, přidáno 13.2. 2003 19:12:56 |
myslim, že v knize viděl Sam jen jednoho olifanta, ne? je to ale krásný!
|
|
| Aninulain, přidáno 13.2. 2003 15:22:13 |
Hustý,ale pod jeho nohy bych se dostat nechtěla...
|
|
| venus, přidáno 13.2. 2003 13:37:01 |
Dobrééééé.
|
|
| Nelenya, přidáno 13.2. 2003 13:34:59 |
Mr.Frodo look! It´s an Olifant
|
|
| avaj, přidáno 13.2. 2003 11:01:57 |
Není co dodat...jen : je to prostě nej.
|
|
| Galadrielka, přidáno 13.2. 2003 10:50:57 |
Tak teď nevím co bylo nejhezčí,že by tohle?Ale zase...jo tohle je nejhezčí!!!
|
|
| Paní_Galadhrim, přidáno 13.2. 2003 9:37:40 |
Co říct?Je to SUPR
|
|
| Kaťulka, přidáno 13.2. 2003 8:11:34 |
Jůůůůůů!
|
|
| Mišpulín, přidáno 12.2. 2003 23:29:23 |
Jé, první tu 'sem....
|
|