| Folley, přidáno 11.2. 2004 23:54:47 |
je tady alespon 5 lidí, který by na toho pána něco neměli?Vážně Vám tak vadí nebo to říkáte, že chcete bejt s davem...
|
|
| FRODA, přidáno 8.5. 2003 8:10:45 |
Stojí mi ve výhledu,at uhne a nemává tam tim mečem,jeste nekomu vypíchne voko nebo poškrábe lak.
|
|
| Paní Prstenová, přidáno 24.1. 2003 21:31:59 |
Tak ten je pekne trapnej....Jeste mi reknete, ze to letadlo navrhnul on....:/
|
|
| Lúthien, přidáno 19.1. 2003 20:35:46 |
CO TO DĚLÁ?!SNAŽÍ SE SNAD VYPADAT JAKO NĚJAKEJ HRDINA ZE STŘEDOZEMĚ?TAK TO SE MU FAKT NEDAŘÍ ,VYPADÁ PĚKNĚ TRAPNĚ.
|
|
| Gandalf, přidáno 14.1. 2003 18:34:09 |
Ježiš gdo to tam trapčí s tim "mečem" ?! :o(((
|
|
| ten usmevavej chlapek na obrazku, přidáno 9.1. 2003 14:13:42 |
DOCELA MI TO SLUSI. NENI LIZ PRAVDA
|
|
| Sam, přidáno 4.1. 2003 17:27:21 |
ODstřelte toho magora před tim letadlem někdo!Brání mi ve výhledu!
|
|
| Lara, přidáno 4.1. 2003 11:51:50 |
To je tragéd (ten panáček před tím letadlem)!!
|
|
| Celebrían, přidáno 4.1. 2003 10:54:15 |
Ten debil s tím zářivým americkým úsměvem tam dělá jako co? Hraje si na Nazgula?!
Kazí můj dojem z toho krásnýho letadla....
|
|
| Mohylový duch, přidáno 3.1. 2003 19:44:02 |
No, tak to je hutnej trapák. A to, co drží, to má jako bejt meč, jo?
|
|
| morwen, přidáno 3.1. 2003 14:40:40 |
co je to za čečeka před tím letadlem??
|
|
| jj, přidáno 2.1. 2003 20:06:32 |
Hmm, kolik to asi stálo?
|
|
| Sardë, přidáno 2.1. 2003 18:35:17 |
Takovým letadýlkem bych se proletěla hned:))
|
|
| Joanna, přidáno 2.1. 2003 14:38:58 |
Stredozem ubránime aj v oblakoch !!!
|
|
| Nelenya, přidáno 2.1. 2003 12:13:28 |
to je hlína:o)))
|
|