| gollum, přidáno 30.8. 2003 19:27:32 |
blabla
|
|
| Hipi, přidáno 11.7. 2003 19:06:17 |
"A teď jí tím mečem vypíchneš oko..".:-)
|
|
| Pelmaren, přidáno 12.6. 2003 9:06:36 |
Myslim,ze to Sam pochopi dokonale!
|
|
| Darthie, přidáno 24.5. 2003 11:45:20 |
Peter Jackson je Megahobbit... ;)
|
|
| Rob, přidáno 23.5. 2003 12:45:43 |
"To čumíš jaký mám svaly,Same."
|
|
| Darwen, přidáno 22.5. 2003 8:29:02 |
PJ nám nějak tloustne. Ještě chvilku a bude z něj(podle Gluma):"stupid fat hobbit"-- ba ne,nemůže bejt hloupej, když natočil PP.
|
|
| Hanička, přidáno 21.5. 2003 21:31:26 |
No páni, to je HOBIT, tohleto...
|
|
| clovicek, přidáno 21.5. 2003 20:43:44 |
Jimmy:Co je pravda?
|
|
| Lalaith, přidáno 21.5. 2003 20:43:10 |
Konečně správné hobití proporce!!!!!!!!
|
|
| Jimmy, přidáno 20.5. 2003 13:11:00 |
Ale vono to je pravda u toho článklu to bylo i napsany
|
|
| Arsiméné, přidáno 19.5. 2003 20:02:56 |
Same, nandej to tomu pupkáči skřeťáckýmu!
|
|
| clovicek, přidáno 19.5. 2003 16:59:37 |
Jimmy: TO JSEM TEDA NEPOCHOPIL:O))), ALE ANI BY MĚ NEPŘEKVAPILO, KDYBY TO BYLA PRAVDA.
|
|
| Jimmy, přidáno 19.5. 2003 15:04:07 |
Clovicek: Ty si asi nepochopil že s tim rozdělenym Návratem krále to byl aprílovej vtípek!!!!
|
|
| clovicek, přidáno 19.5. 2003 13:14:32 |
...A DOUFÁM, ŽE DRUHÝ DÍL NÁVRAT KRÁLE PUSTÍ DŘÍV NEŽ ZA ROK PO PREMIÉŘE PRVNÍHO.
|
|
| clovicek, přidáno 19.5. 2003 13:01:33 |
Brygmi: NÁVRAT KRÁLE JE ROZDĚLENÝ NA DVA DÍLY, UŽ TO NA TĚHLECH STRÁNKACH PSALI. TAKŽE NEBLBNU.
|
|
| wooloong, přidáno 18.5. 2003 21:27:37 |
Elrond: :-D
|
|
| Paní Galadhrim, přidáno 18.5. 2003 19:17:30 |
Sam je nějakej vysokej. Stejnak se mi ten poměr mezi jím a Woodem zdá nějakej divnej. Wood má asi 166cm a přesto jsou stejně velký?
|
|
| B, přidáno 18.5. 2003 19:09:17 |
dost stylovy tricko
|
|
| Lothmiril, přidáno 18.5. 2003 17:57:51 |
Bojuj, Sam, ukaz to tej Odule! Zo mna si ber priklad!
|
|
| Brygmi, přidáno 18.5. 2003 17:32:20 |
Co blbneš?Myslíš rozšířenou verzi?Ale můžeme čekat až někdo LOTRa natočí znovu.Anebo Hobita.Silmec natočit nemůžou protože to by se natočit nedalo:))
|
|
| clovicek, přidáno 18.5. 2003 15:12:12 |
Celebrían: BUDEME SE TĚŠIT NA DRUHÝ DÍL NÁVRATU KRÁLE!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
| Celebrían, přidáno 18.5. 2003 13:31:58 |
Valar: To máš pravdu.Na co se budeme těšit až uvidíme Návrat Krále????
|
|
| Gilraen, přidáno 18.5. 2003 12:15:32 |
Zdravim, fotečky jsou super a ty komentáře jsou ještě lepší. Už se nemožu dočkat filmu.
|
|
| Valar, přidáno 18.5. 2003 10:13:54 |
me to ale netesi, ze je konec-nemyslete si...
|
|
| fanatik do LOTRa, přidáno 18.5. 2003 10:05:42 |
Valare dík za oznámení že to je konec
|
|
| Susee, přidáno 17.5. 2003 19:44:16 |
Vždycky ještě předtím než se kouknu na fotku, čtu si komentáře, abych věděla co čekat. Elronde, fakt díky :)
|
|
| Brygmi, přidáno 17.5. 2003 18:06:20 |
Souhlas s Ruby.Nevím jak¨se nekdo může radovat z toho že už tu nejsou žádný fotky
|
|
| Ruby, přidáno 17.5. 2003 17:30:28 |
Valar: Zklidni hormóny %-)
|
|
| Valar, přidáno 17.5. 2003 17:04:48 |
KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK KKKKKKKKKKKKKKOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOONN NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEECCCCCCCCCCCC CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC CCCCCCCCCCCCCCCC!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
|
|
| Sharkan, přidáno 17.5. 2003 16:54:32 |
hehe Jackson tam vyucuje box....
|
|
| Eówyn°, přidáno 17.5. 2003 14:36:24 |
Takhle má vypadat HOBIT! :))
|
|
| Elrond, přidáno 17.5. 2003 13:40:09 |
To modrý vlevo je Oduláááááá. HHuurráááááááááááááááááááá.
|
|
| Ungel, přidáno 17.5. 2003 13:19:32 |
Třeba je to scéna,kdy má jít do věže!!!!
|
|
| Ruby, přidáno 17.5. 2003 12:23:27 |
Co Gluma, toho už jsme viděli. Ale Odulka je Top Secret! :-(
|
|
| Kchaja, přidáno 17.5. 2003 11:50:44 |
A GLUMA NÁM NÉ A NÉ UKÁZAT......
|
|